Finantsnõustaja soovitab: just sellepärast peaks iga keskealine naine kohtingul mehelt uurima, kui palju ta teenib

 (22)
Finantsnõustaja soovitab: just sellepärast peaks iga keskealine naine kohtingul mehelt uurima, kui palju ta teenib
Foto: Clem Onojeghuo/Unsplash

Pea kõik inimesed teavad mõnda lugu kellestki, kes on arvanud, et läheb heasse suhtesse, kuid saab täielikult petta ja ta tehakse veel pealekauba oma rahast tühjaks. Suur oht lõksu langeda on keskealistel naistel, kes on oma teise või kolmanda eluarmastuse otsingul.

Võiks ju arvata, et kui keskiga on kätte jõudnud, siis on suudetud juba kamaluga elutarkust koguda, ja mingites eluaspektides see võibki nii olla, kuid kahjuks mitte alati. Finantsnõustaja Heather McGregor on puutunud kokku paljude juhtumitega, kus naised on liiga palju oma uusi kohtingukaaslasi usaldanud ja sellepärast oma rahast ilma jäänud. Ta jagab mitmeid nõuandeid, mida peaks järgima, et sellist olukorda ei juhtuks.

Igaüks meist võib mõelda, et mina ju ometi ei oleks see rumaluke, kes allub mõne mehe manipulatsioonile, kuid kahjuks on raha väljapressijad väga osavad ja naine ei saa arugi, kui on juba lõksu langenud.

Ta peab kõige olulisemaks soovituseks seda, et esimesel kohtingul uue inimesega tuleks temalt häbi tundmata küsida, kui palju ta teenib. Kuna enamik meist seda küsimust oodata ei oska, on tõenäosus, et ta räägib sulle tõtt, päris suur. See võib tunduda küll imeliku küsimusena, aga kui tulebki välja, et mees on töötu või teenib sinust kordades vähem, siis sa tead, et teil on potentsiaalsed probleemid juba ukse taga.

Seotud lood:

Isegi kui mees ei ole töötu, on väga oluline saada teada, äkki tal on mõni võlg või suured rahalised kohutused oma laste ees. Sa ju ei tahaks, et need probleemid sind mõjutama hakkaksid?

Samuti tuleks esimesel kohtingul väga tähelepanelik olla selle suhtes, mida mees tellib. Kui ta ütleb rõõmsalt, et tema maksab ja sina telli seda, mida sa soovid ning tellib endale siis kõige kallima roa kõige kallima veiniga, siis see on ohumärk. See võib küll jätta mulje, et mees on väga rikas, kuid enamik rikkaid inimesi päris nii ei talita. Kui mehel on näpud põhjas, soovib ta kõigile teistele näidata, et olukord on hoopis vastupidine.

Kolmas asi, mida peaks tähele panema, kui te olete esimesest kohtingust edasi liikunud — kogenud manipuleerija ei oota väga kaua, et mõne südantlõhestava põhjusega sinult raha laenata. On võimalik, et ta on juba esimesest kohtingust peale maininud oma vähihaiget ema või mõnel muul viisil haiget sugulast ja nüüd on tal avanenud suurepärane võimalus sinult mõne erakorralise operatsiooni jaoks raha laenata. Loomulikult lubab ta kõik tagasi maksta ja ta ei jäta mainimata, milline ingel sa oled, et peale raha kätte saamist igaveseks ja jäljetult sinu elust kaduda.

Allikas: Daily Mail