Just see on maagiline rikkuse number, mis aitab viia täide kõik su soovid

 (4)
Just see on maagiline rikkuse number, mis aitab viia täide kõik su soovid
Foto: Alex Chambers/Unsplash

Kas oled kunagi kuulnud numbri 27 maagilistest omadustest? Oled seisnud silmitsi selle maagilise väega? Raske uskuda, aga number 27 võib täita iga su soovi ja see lihtne rituaal aitab sellele kaasa.

Maagilist rituaali on võimeline viima läbi igaüks, kes oskab kõndida. Oled üllatunud? Aga tõepoolest: lihtne edasi liikumine aitab käivitada Universumi võlumehhanisme ja viia kõik su soovid täide. Seega, võid seda rituaali viia läbi kasvõi teel poodi või kontorisse.

Mida tegema pead?

Suuna oma mõtted sellele, millest kõige enam puudust tunned ja kujuta ette, et oled selle juba saanud. Näiteks, kui su elus on probleeme rahaga ja unistad, et oled neist vabanenud ning saad elada nii, et saad endale kõike lubada — kujuta ette stsenaariumi, kuidas see juhtuda võiks. Oluline on, et su kujutluspilt oleks helge ja täis positiivseid emotsioone.

Ja nüüd, keskenduses jätkuvalt sellele kujutluspildile, astu samm-sammult edasi, lugedes samal ajal oma peas numbreid kuni 27ni. Ära kaota kujutluspilti peast enne, kui oled astunud viimase sammu.

Peale 27. sammu ütle endale enesekindlalt, et teil on juba see, mida soovite. Näiteks: “Olen rikas, mu sissetulek kasvab pidevalt.” Ja usu sellesse!

Saa teada, kui kaua tuleks rituaali korrata, et su unistused täituksid, Koduhaldja blogist.