"Eesti selgeltnägijate tuleproovi" uus hooaeg stardib täna: poolsada nõida jahivad auhinnaraha ja parima tiitlit!

 (11)

Selgeltnägijad, šamaanid, nõiad ja teiste eriliste võimetega inimesed on taas kokku tulnud selleks, et panna proovile oma tajud ja võimed. See tähendab vaid üht — stardib uus nõiduslik hooaeg saates “Eesti selgeltnägijate tuleproov”. Täna õhtuses avaosas näevad vaatajad, kes pääseb võistlema auhinnaraha ja parima selgeltnägija tiitli üle.

Tänavu kandideeris saatesse rekordarv selgeltnägijaid, kellest poolsada tugevamat kutsuti Mustpeade majas toimuvatele avakatsetele.

Osalistel võimed pannakse proovile kolme traditsioonilise, kuid väga keeruka katsega. “Musta kasti” ülesandes on eesriide taga müstiline asi või ese mille osalejad peavad võimalikult täpselt ära arvama. Katse on pingeline ja põnev, sest kasti sees olev inimene või ese on väga oluliselt seotud maagiaga ning eeldatakse, et seda peaksid kõik oskuslikud nõiad, šamaanid, tajujad ja maagid ka tunnetama.

Esimese vooru edukalt läbinud peavad saatesse pääsemiseks lahendama veel kaks ülesannet: ära tajuma, kelle fotod on ümbrikutes ning millisesse autosse on peidetud inimene.

Saatejuht on Eve Kallaste, lisaks temale viivad katseid läbi muusik Kethi Uibomägi ja trikimees Jürgen Veber.

„Eesti selgeltnägijate tuleproov“ stardib täna kell 20.00 TV3 ekraanil!