FOTOD: Kas kõige vingem muutumine saate ajaloos? Muutumissaate Ulvi kaotas 87 kilo ja hambutust paksukesest sai silmipimestava naeratusega kaunitar

 (105)
Minu imeline muutumine, Ulvi
Minu imeline muutumine, UlviFoto: Jane Faizullin/Filmimees, Filmimees

Uskumatu kaalulangus ja eneseleidmine saates “Minu imeline muutumine!" Hambutu ja habemes Ulvi, kes kaalus üle 150 kilo ja soovis vabaneda vähemalt poolest oma kehakaalust, võttis tegelikult saate lõpuks kaalust alla 87 kilo, sai lahti habemest ja saate viimastel minutitel tegi abikaasa oma saledale ja särava naeratusega kaunitarile ettepaneku abieluvande uuendamiseks!

Hoolimata sellest, et Ulvil polnud saatesse tulles ülemisi hambaid, oli ta end stressisöömisega 150 kiloseks kasvatanud ja liikuda suutis ta vaid autoga.

Vaata galeriid Ulvist enne muutumist:

Ulvi: “Kui ma vaatasin peeglisse, siis ma eksisteerisin ma tegelikult ei elanud. Aga nüüd ma ärkan iga päev selleks, et päriselt elada. Iseendale, oma abikaasale ja meie lastele!”

Pärast põhjalikku hambaravi, dieeti, trenni ja mitmeid erinevaid suuremahulisi operatsioone, mis muutsid kogu tema keha, on Ulvi elu nüüd hoopis teistsugune — auto asemel liigub ta rattaga, varem rabeles ta end hingetuks, et aeda üksainus puu istutada, nüüd aiatöö lausa lendab käes, trepist ules ja alla liikumine oli varem tõeline piin, nüüd ta lausa liugleb mööda treppe ja oma suureksjäänud riietesse võiks ta vabalt pista koos uue endaga nii lapsed kui abikaasa.

Ulvi, kes enne maovähendusoperatsioonile minekut kaalus lausa 155 kilo, võttis muutumissaate lõpuks alla 87 kilo! Kui Ulvi suu on enne täiesti hambutu, siis nüüd võib ta kõikidele kinkide tõeliselt särava naeratuse!

Seotud lood:

Ulvi muutumine koosnes järgmistest etappidest:

-Ta sai põhjaliku hambaravi

-eemaldati 14 hambajuurt ja 1 hammas

-teoatstai pärlipesu ja hambakivi eemaldamine

-Ulvi sai büügelproteesi ja totaalproteesi

-Ulvile tehti 12 operatsiooni, nendeks olid:

-nina plastika

-kaela springlift plastika

-näo modelleerimine rasvaga

-laserprotseduurid habeme karvakasvu eemaldamiseks

-Juvedermi süstid huultesse ja näo piirkonda

-botuliintoksiini süstid otsmikule

-õlavarre plastika

-rindade tõstmine

-rindade suurendamine Motiva implantaatidega

-kõhu eesseina plastika

-maost möödajuhtiv operatsioon

-häbeme plastika

-rasvaimu.

Ulvi muutis oma toitumist, liikus iga päev ja saate perioodi jooksul langes tema kehakaal kokku 87 kilo.


Vaata galeriist, milline näeb Ulvi välja täna! Kuidas tundub?