“Kodutunne” aitab kolme lapsega üksikema

 (25)
“Kodutunne” aitab kolme lapsega üksikema
Foto: Kanal2

Kanal 2 “Kodutunne” on täna Saaremaal ulatamas abikätt neljaliikmelisele perele, kus pereisa läks ujuma ja tagasi enam ei tulnudki. Pereema oli siis kaheksandat kuud lapseootel ja pidi üksi hakkama saama oma kokkuvarisenud eluga, laste kurbusega ja leinaga.

Täna kell 20:30 on Anneli Lahe juhitud “Kodutunne” Saaremaal, et aidata üksikema Ella Katrinit, kes kasvatab kolme last. Ilmselt on iga suhtes olev naine kogenud hirmu kaotada oma kallim. Just selline hirm sai aga pärast 15 koosoldud aastat tõeks Ella Katrini jaoks, kelle mees Toomas uppus 2011. aasta septembrikuus, siis kui Katrin ootas kaheksandat kuud nende kolmandat ühist last.
Põlise saarlasena käis Toomas tihti ujumas ja mereääres. Üks ujumine aga saigi Toomasele saatuslikuks — ta hukkus vees mõned tunnid pärast seda, kui oli kuulnud kurba uudist oma lähedase inimese kohta. Pere pesamuna, kahene Hiie, pole kunagi oma isa näinud, ometi hakkas ta ühte kindlat meest fotodel issiks kutsuma.

Täna elab pere kahetoalises korteris, kus on väike köök ja WC, kuid puudub igasugune pesemisvõimalus. Enne pereisa surma oli plaanis kitsukest elamispinda laiendada ja heade inimeste abiga suudeti selleks soetada kõrvalkorter. Kahjuks on see hetkel täiesti elamiskõlbmatu ja seal puudub ka elekter. Elujärje parandamine ei ole nüüd aga enam võimalik, sest pere sissetulekust piisab vaevalt maksude maksmiseks ja laste koolitamiseks.

Anneli Lahe juhitud südamlik “Kodutunne” on Kanal 2s täna kell 20:30, kohe pärast kodumaist komöödiasarja “Parim enne”.