Minu imeline muutumine: hammasteta elama pidanud Raina naeratab nüüd nagu päike

 (54)
Vaata "enne" ja "pärast" pilte!
Minu imeline muutumine: hammasteta elama pidanud Raina naeratab nüüd nagu päike
Raina enne ja pärast muutumistFoto: TV 3

Saates "Minu imeline muutumine" keerasid ema elus uue lehekülje seekord lausa kaks naist. Raina oli enne muutust täiesti hambutu, aga nüüd pimestab kõiki oma särava naeratusega.

Saate teine muutuja Raina ehmatas ära igaühe, kellega ta esimest korda rääkima juhtus — Raina oli täiesti hambutu. Süüa oli raske, tööd oli raske leida ja abikaasa ees oli rohkem kui piinlik. Ehkki eestlaste hambad pole just parimas korras, näeb isegi saate hambakirurg harva oma patsientide suus sellist olukorda. “Tal oli suus väga halb seisukord — põletikud, luu kahjustada saanud,” oli kirurg päris murelik. Raina hammastega tuli teha nii suur töö, et oli isegi kahtlane, kas kõik ikka saab saate lõpuks korda.

Kohe, kui saate hambaarstid Raina mädanevad köndid välja tõmbasid, sai Raina lahti ka üleliigsetest kilokestest. Raina soovitus: “Kes tahab kaalust alla, võtke hambad välja!” Kui Raina välimus oli saatesse tulles ehmatav, siis pärast juurte eemaldamist oli see lausa raugalik. Põletikust puretud suu paranes aeglaselt, oli kahtlane, kas tema muutus saate lõpuks üldse valmis saab. Raina on pabinas ja ilukliinikule oli hambutu patsient paras väljakutse.

Kohe, kui Raina endale uued hambad sai, muutus ta täielikult — nii välimuse poolest kui ka seesmiselt. Uue naeratuse ja ilusüstide abil sai ta nii palju enesekindlust juurde, et julges taas tööturule kandideerima minna ja leidis juba saate valmimise ajal endale töökoha! Kui pärast abiellumist Raina pulmapidu ei soovinud, sest hambaid polnud, siis nüüd ei takista miski enam peo pidamist!

Seotud lood:

Raina sai endale saatest järgmise muutumise:

  • Raina põletikulised hambajuured eemaldati, talle tehti põhjalik igemeravi
  • Kõik Raina hambad on uued
  • Raina vananenud näonahale tehti noorendavaid protseduure
  • Ta sai täitesüstid põsesarnadesse, põskedesse, huultesse ja otsmikukortsudesse
  • Raina sai poisipea asemele juuksepikendused

Raina on nüüd nooruslikum, kaunim, julgem ja enesekindlam.

Vaata “enne” ja “pärast” pilte ja anna teada, mida muutumisest arvad!

Raina enne imelist muutumist:

Raina pärast imelist muutumist: