Minu imeline muutumine: uskumatu! 150kilosest Maarikast koorus välja tõeline kaunitar

 (76)
Minu imeline muutumine: uskumatu! 150kilosest Maarikast koorus välja tõeline kaunitar
Erakogu

Naine, kes veel hiljuti kaalus ligi 150 kilo, tegi "Minu imelise muutumise" saates läbi maovähendusoperatsiooni ja hulgaliselt korrigeerivaid lõikusi ning selle tulemusel vaatas talle saate lõpus peeglist vastu täiesti uus inimene - kaunis ja nooruslik! Ta kaotas kokku rohkem kui poole oma tippkaalust.

Tänases muutumissaates kaotas Maarika poole oma kehakaalust ja kahe aasta jookul sai temast naine, kes ta on alati olla tahtnud. Terve ja kaunis. Aga missugune töö tuli arstidel selle saavutamiseks ette võtta! Uskumatu.

Marikale tehti maovähendusoperatsioon ja ta kaotas poole oma kehakaalust.
Marika näonahka pingutati operatsiooni abil ja talle tehti noorendavad ja kortse siluvad ilusüstid.
Marika sai põhjaliku hamba-ja igemeravi, alumisi hambaid korrigeeriti täidiste ja proteesiga, ülemistele hammastele tehti keraamilised kroonid.
Marika käsivartelt eemaldati üleliigne nahk.
Tema rindu tõsteti.
Maarikale tehtu kõhtu korrigeeriv operatsioon.
Maarika tegi sporti ja muutis oma toitumist.
Ta kaotas rohkem kui pool oma tippkaalust.

Maarika oli saate tegemise jooksul kokku 24 tundi operatsooonilaual, kuid nüüdseks on ta saanud välimuse, millest ta saatesse tulles unistas. "Ma polnud isegi 18aastasena nii ilus," tunnistab ta praegu.

Järgmisel kolmapäeval tuleb TV3-s aga muutumissaade noorest neiust, kes saab endale saate abil konksnina asemel uue kauni nina ja oma väikeste ning erineva suurusega rindade asemel oma keharasvaga kujundatud uued rinnad.

Seotud lood:

Vaata ka galeriid: