„Minu imeline muutumine" uue hooaja esimene muutuja on 150 kg kaaluv hambutu Ulvi, kes tunneb piinlikkust ka oma habeme pärast

 (7)
Vaata ka treilerit!
„Minu imeline muutumine" uue hooaja esimene muutuja on 150 kg kaaluv hambutu Ulvi, kes tunneb piinlikkust ka oma habeme pärast
Esimene muutuja UlviTV3

38-aastase Ulvi jaoks on tema senine elu talumatuks muutunud, sest tema hiiglaslik ülekaal ja puuduvad hambad paistavad nii kaugele, kui silm ulatub. Ta on loobunud suhtlemast ja tema enesehinnang kahaneb sama kiiresti, kui kasvavad tema kilod. Ulvi eesmärgiks on muutumissaates kaotada vähemalt pool oma kehakaalust, kuid muutus, mis teda tegelikult ees ootab, ületab tema suurimadki unistused!

Välimus, mida häbened, naeratus, mida ei julge kellelegi näidata, keha, mille pärast on iga päev piinlik. Et oma elu muuta, on seekordse hooaja osalejad valmis telekaamerate ees läbi tegema suured operatsioonid. Kaotatakse kilosid, saadakse uusi naeratusi, taasavastatakse noorust ja elurõõmu! Saatesarja “Minu imeline muutumine” uus hooaeg toob meieni erakordselt dramaatilised ja kaunid muutumise lood.

Avasaate peategelane Ulvi võitleb ülekilode, habeme ja häbiga. Sellel noorel naisel pole hambaid, ta ei suuda ta söömishoogusid pidurdada, ta kaalub 150 kilo ning jõuetus ning ülekaal on viinud selleni, et Ulvit vaevab kurvameelsus.

„Ma ei ela. Ma eksisteerin! Ma õhkan seda tunnet, et ma iseendale ei sobi ja ei meeldi. See on kõige raskem hetkel, ma ei suuda iseendaga leppida. Ma ei suuda istudes isegi jalga üle põlve panna. Loomulikult ma üritan selle üle nalja teha — kes tahaks halada, et olen nii paks, nii kole, ma ei taha, ei oska. Teen sõprade ees nalja, et teeme sumomaadlust või midagi sellist. Tegelikult tol hetkel keegi ei näe, mida ma hinges tunnen — tegelikult mu hing nutab,” kommenteeris Ulvi.

Seotud lood:

Ulvi pere ja sõbrad otsustasid, et niimoodi tema elu enam jätkuda ei saa ja registreerisid ta muutumissaatesse. Nii saate kliinikuid kui Ulvit ootab ees ülisuur väljakutse — eesmärgiks on langetada Ulvi kehakaalu vähemalt 75 kilo. Vaadates Ulvit sellisena nagu ta muutumissaatesse tuli, näib see ilmvõimatu ülesandena. Kas Ulvi saab hakkama kaalulangetamisega? Kas tema enesehinnang kerkib?

Vaata Ulvi pilte ja püüa ette kujutada, missugune võiks olla tema muutumise tulemus ja siis võrdle oma visiooni tänaõhtuse saatega. Ning anna pärast saadet siin märku, mida tema muutumisest arvad ja kas oleksid valmis ise sellise teekonna ette võtma.

“Minu imeline muutumine” stardib uue hooajaga täna kell 20.00 TV3s! Tule pärast saadet kindlasti Naistekasse tagasi vaatama, milline uus Ulvi välja näeb ja talle komplimente tegema, sest see muutus on tõesti uskumatult drastiline!