TÄNA! Minu imeline muutumine: 26aastane hambutu ja ülekaaluline Häli ei saa oma välimuse pärast normaalselt elada

 (59)
TÄNA! Minu imeline muutumine: 26aastane hambutu ja ülekaaluline Häli ei saa oma välimuse pärast normaalselt elada
Filmimees

Vaid 26-aastane, kuid juba hambutu! Kolme lapse ema Häli saab endale muutumissaate abiga uhke naeratuse. Lausa valus vaadata, kuidas muidu nii ilus naine naeratades suust vaid tüükaid näitab.

Saatesaraja “Minu imeline muutumine” osalejad kurdavad pea eranditult lagunevate hammaste pärast. Ka Häli kuulub nende hulka, kes moodustavad meie hambutu Eesti!

Täna õhtul jõuab vaatajateni saade, mis näitab taas, et meie inimestel lihtsalt pole võimalust oma hammaste pärast normaalset elu elada. Häli räägib saates “Minu imeline muutumine“avameelselt, kuidas olukord selleni viis, et tal vaid mõned hambad suus on ja kuidas elu hambutuna ta ka töötuks ja üksikvanemaks jättis. Häli teab, et ta mees häbenes teda. Ka ämm ei jätnud torkamata, et sellist hambutut ei saa ju suudeldagi. Häli jaoks tuli muutumissaade viimasel hetkel, tema pidev hambavalu on olnud viimasel ajal lausa talumatu. Häli suurimaks mureks olid just tema hambatüükad, kuid kui juba siis juba — vaata, kui suure muutumise see noor naine endale uue elu alustamiseks tegelikult sai!

Seotud lood:

Häli saab saate abil endale järgmise muutumise:

  • Häli hambad ravitakse ja puuduvad asendatakse uutega
  • Häli saab ilusüstid, mis muudavad ta nooremaks
  • Häli rindu tõstetakse
  • Häli kõhtu korrigeeritakse ja talle tehakse rasvaimu
  • Häli peab jätma maha suitsetamise ja jälgima kaalu.

Kuidas hambutust ja ülekaalulisest Hälist saate lõpuks tõeline kaunitar saab, vaata täna õhtul kell 20.00 TV3 saatest “Minu imeline muutumine”!