TÄNA! Minu imeline muutumine: mida teha siis, kui isegi oma mees sind koledaks peab?

 (75)
TÄNA! Minu imeline muutumine: mida teha siis, kui isegi oma mees sind koledaks peab?
Erakogu

Karin otsustas, et tema laseb ennast ilusaks lõigata ja lahutab seejärel oma õnnetu abielu. Just nii juhtub tänaõhtuses saates "Minu imeline muutumine". Noor naine, kelle mees tema juurest otse sünnitusmajas jalga lasi, otsustab alustada uut elu ja seda enesekindla kaunitarina, kellel reeturlikku abikaasat polegi vaja.

Saatesse kandideerides oli Karin oma suure ja kõvera nina ning luhtunud suhte pärast depressioonis. Ometi oli tema elus ju kõik hästi alanud. Mees, kes tema välimust vähemalt näiliselt pahaks ei pannud, sai temaga kolm last ja elati enamvähem õnnelikku pereelu, kuid siis juhtus see, mida Karin kõige vähem ootas. Kui koos viimase, ehk neljanda lapse sünnitusel oldi, leidis Karini mees endale otse sünnitusmajast uue naise, kes juhtumisi samal ajal samas sünnitusmajas sünnitama sattus! Nüüd kuulis Karin, et tegelikult ta ongi eluaeg kole olnud ja saates tunnistab ta, et tema välimuse kohta on ikka väga karme kommentaare just kõige lähedasemete inimeste poolt olnud. Karini mees tunnsitab küll, et leidis sealt endale uue armastuse, kuid et suhte lõpu põhjuseks on Karini välimus, sellega ta avalikult nõus pole. Karin otsustab siiski, et kui ta on oma mehe jaoks kole, siis laseb ta ennast ilusaks lõigata, näitab mehele, millest too ilma jääb ning lahutab oma abielu.

Seotud lood:

Saate arstid otsustasid, et Karin saab järgmise muutumise:

  • Tema katkised hambad parandatakse
  • Talle tehakse esimeste hammaste kroonid ja muudetakse igemejoont
  • Karini nina korrigeeritakse operatsiooni ja süstide abil
  • Karini rindu suurendatakse implantaatide abil
  • Tema kõhul olev arm lõigatakse välja ja kõhtu pinguldatakse operatsiooniga
  • Tema reite sisekülgedele tehakse rasvaimu

Mees on kõigest hoolimata valmis Karinit saate jooksul toetama. Eriti siis, kui Karin poole saate pealt välja langeb. Kuidas Karini dramaatline muutumine tegelikult teoks saab, kas ta ikka on valmis oma uut välimust ka mehele näitama ja mis saab saab tema lahutusest, vaata juba täna õhtul kell kaheksa TV3 saatest “Minu imeline muutumine”. Saatejuht on Eve Kallaste.