TÄNA! Minu imeline muutumine: saada kahe kuuga kakskümmend aastat nooremaks — kes sellest ei unistaks?

 (12)
TÄNA! Minu imeline muutumine: saada kahe kuuga kakskümmend aastat nooremaks — kes sellest ei unistaks?
Foto: Filmimees

Tänane muutumissaade tõestab, et vanus on vaid number! Reet, kes tähistab sel aastal oma 70-ndat sünnipäeva, otsustab, et tema saab hoopis viiskümmend!

Kas tõesti saab niisama lihtsalt paarikümne aasta jagu aega tagasi keerata? Saab ja seda kõigest paari kuu jooksul. Reeda nägu uuendatakse totaalselt ja tänu saates osalemisele hakkab Reet esmakordselt mõtlema enda kui naise väärtuse üle. Ta ei ole ju veel nii vana, et loobuda mõttest, et taas võiks olla tema kõrval keegi, kellega käest kinni jalutada. Elu on elamist väärt igas vanuses, leiab Reet, kes soovib, et meie seeniorid tahaksid ja oskaksid õnnelikumalt igat uut päeva tervitada.

Kortsus, kurnatud ja väheste hammastega — selline oli Reet muutumissaatesse kandideerides. Reeda lapsed palusid, et ta saates osales, sest ta on juba kaheksa aastat tagasi abikaasa kaotanud ja närtsib lausa pere silme all. Reet tantsib üksi kodus suure mängukaruga ja meenutab minevikku. Saates osalemine ja tõepoolest radikaalsed lõikused, millega tema nägu noorendatakse ei anna talle mitte aga üksnes uut ja värsket välimust, vaid ta tunneb tõepoolest, et algamas on taas elukevad. Ta tahab jälle armuda, kena meesterahvaga jalutama minna, reisida ja järgmised paarkümmend aastat elada hoopis teistmoodi. Saate tegijate arvates on Reeda muutumise lõpptulemus üks ilusamatest läbi hooaegade.

Reeda muutumine koosneb järgmistest operatsioonidest ja protseduuridest:

  • Reeda katkised hambad parandatakse ja ta saab uued hambakroonid
  • Reedale tehakse silmaoperatsioon kae eemaldamiseks ja nägemise korrigeerimiseks
  • Reet saab puuduvate hammaste asemele proteesid
  • Reedale tehakse ülalaugude plastika ning kogu näo ja kaela korrigeerimine operatsiooni teel
  • Reeda nägu ja kaela pinguldatakse silhouette lift tuginiitidega
  • Reeda näole ja kaelale tehakse sügavniisutust süstidega
  • Ta saab noorendafa efektiga botuliintoksiini süstid näopiirkonda
  • Kogu näo piirkonnas tehakse Reedale kortsude täitesüste, näo ja kaelapiirkonnas lümfimassaazi
  • Reeda põsesarnu, oimukohti, nina ja lõuga modelleeritakse täiteainega ja tema huulejoont noorendatakse süstimise teel
Seotud lood:

Vaata Reeda "enne" pilti ja proovi ette kujutada, missugune näeb ta välja “pärast”. Kui hästi oskad ilukirurgide ja hambaarstide töö tulemust ette ennustada, saad vaadata täna õhtul kell 20 TV3 saatest ”Minu imeline muutumine!”