6 meeldetuletust pettunud pruutidele, kes pidid eriolukorra tõttu oma pulmapäeva edasi lükkama

 (4)
6 meeldetuletust pettunud pruutidele, kes pidid eriolukorra tõttu oma pulmapäeva edasi lükkama
Foto: Shutterstock

Lisaks sellele, et oled juba üle kuu aja koduseinte vahel veetnud ja pole näinud oma sõbrannasid, tuleb sul leppida ka tõsiasjaga, et su elu tähtsaim päev on teadmata ajaks edasi lükatud? Aga...

1. Sul ongi õigus vihane olla!

Sa ei pea kuulama inimesi, kes räägivad sulle, et vähemalt on sul nüüd üks põnev mälestus juures, millest kunagi oma lastele rääkida või et küll ühel hetkel kõik paika loksub. Sa ei pea praegu positiivselt mõtlema. Sul on õigus olla pahane ja pettunud. Jah, õnneks sa oled terve ja tahad, et kõik su lähedased oleksid turvalises kohas, aga see ei tähenda, et sa ei võiks olla kurb, et su pulmad edasi lükkusid. See pole aus, sest me teame, kui palju aega ja energiat sa pulmade korraldamisesse suunasid ning sa oled sellest aastaid unistanud ja nüüd on see kõik raisatud. See polegi aus, et see just sinuga juhtus.

2. Paljud inimesed kogevad praegu täpselt samasuguseid tundeid

Kuigi paljud su lähedased ei pruugi praegu mõista, miks sa nii negatiivselt olukorda suhtud ja mõtlevad, et sa reageerid üle, siis tea, et maailmas on palju naisi, kes teavad täpselt, mida ja miks sa tunned. Nemad on sinu jaoks olemas, kui sul on vaja kellegi õlal nutta.

3. Sa oleksid oma pulmapäeva pärast niikuinii põdenud

Seotud lood:

Jah, see olukord on palju stressirikkam kui pulmade planeerimine oleks olnud, aga isegi, kui see poleks praegu sinuga juhtunud, oleksid sa muretsenud, et äkki sajab vihma või mõni sõbranna tuleb pulma valge kleidiga või sa ise ei mahugi ootamatult enam oma pulmakleiti. Suurem probleem muudab väiksemad veelgi väiksemaks. See aitab sul mõista, mis tegelikult loeb.

4. Kõik mõistavad, et plaanid muutuvad

Kui kutsed jõuavad kohale liiga hilja või pead saatma need digitaalselt, sest pulmad lükkusid edasi, siis tea, et keegi ei hooli sellest. Kui hotellitoad on juba broneeritud ja need tuleb nüüd tühistada, ei hooli ka sellest keegi tegelikult. Kuigi uus kuupäev võib tekitada su lähedastele lisatööd, siis nad teavad, et see ei ole sinu süü. Nad ei ole sinu peale pahased. Sa ei pea selle pärast muretsema.

5. Kui su pulmapäev ei ole kohe käes, saad selle üle natukene kauem elevil olla

Sa oled (loodetavasti) vaid kord elus pruut ja tegelikult on ju tore, et saad seda tunnet pisut kauem nautida ja elevust tunda.

6. Sa abiellud ikka oma armastatuga

Nüüd või kunagi hiljem, üks on kindel, te abiellute ikkagi ja veedate ülejäänud elu koos. Sa saad ikka oma õnneliku lõpu. Ja kui te sellest praegusest olukorras koos üle saate, on teie suhe veelgi tugevam. See tõestab veelgi rohkem, et olete teineteise jaoks loodud.

Allikas: Thought Catalog

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!