Abielu, mis kestis vähem kui üks ööpäev: ära sellest pruudist eeskuju võta!

 (29)
Abielu, mis kestis vähem kui üks ööpäev: ära sellest pruudist eeskuju võta!
Pilt on illustreerivPanthermedia, Scanpix

On ju tüütu, kui su sõber kokkusaamisel muud ei tee kui istub oma nutitelefonis? Aga tuhat korda hullem on see, kui seda teeb inimene, kellega sa just abiellusid. Ja millal? Eks ikka pulmaööl!

Täpselt selline asi juhtus ühe Saudi Araabia pruutpaariga. Vastabiellunud olid vaevalt jõudnud oma uhkesse pulmasviiti, kui pruut võttis kotist välja nutitelefoni ja hakkas sõnumitele vastama.

"Peigmees üritas oma vastsele abikaasale lähemale saada ja intiimsemaks minna, kuid naine lükkas ta eemale," rääkis pruutpaari lähedane inimene Saudi Araabia väljaandele Al Watan. "Kui peigmees küsis, mida ta teeb, ütles naine, et tal on vaja vastata oma sõprade sõnumitele, milles nad õnnitlesid pruuti abiellumise puhul. Peigmees palus tal see edasi lükata ja temaga koos olla, aga pruut keeldus ja sai vihaseks. Kui peigmees siis küsis, kas pruudile on sõbrad tätsamad kui tema, vastas naine jaatavalt."

Vastabiellunute vahel lahvatas suur tüli ja peigmees läks sviidist minema ning andis lahutuse sisse. Noori üritati lepitada, kuid peigmees ütles, et tema uhkus tal andeks anda ei luba ja nii nad lahutasidki. See abielu kestis vähem kui 24 tundi.

Vot selline lugu! Tasub võtta õppust ja mitte ise järele teha!

Allikas: Gulf News