Ei abielule: mehed ei taha end siduda, sest feministid on nad ära hirmutanud

 (88)
Pulm
PulmFoto: Tanel Meos

Naised on paanikas — mehed ei soovi abieluranda sõuda. Mis on põhjus? Paraku on risk laostuda nii suureks läinud, et mehed on lihtsalt põnnama löönud. Nad ei soovi end siduda kellegagi, kes võiks pärast allkirja panemist poole nende varaga lihtsalt minema joosta ja tänamatult lehvitada.

Kaks põhjust mitte abiellumiseks

Paljudel tüdrukutel on tegelikust elust väga kallutatud arusaam. Arvatakse, et naisest saab abielludes automaatselt glamuurse elustiiliga kaunis tegelane, kelle suurimaks ülesandeks on lihtsalt kaunis olla. Naised, kes kannavad niivõrd palju meiki, et isegi silmad ei püsi lahti, tunnevad, et endale tuleb leida rikas mees, kes raha sisse tooks ja kellega üritustel poseerimas käia. Miks? Sest nii on ju lihtsam, ei pea tööl käima ja saab rahulikult pool päeva maha põõnata.

Samuti lasub suuresti süü ka feministidel. Mehed tunnevad, et nendele tehakse lihtsalt liiga ning paljusid tüdrukuid kasvatataksegi praegu usus, et nad ei ole mitte meestega võrdsed, vaid isegi palju paremad. Ja nii ongi justkui tugevam sugupool suures hirmus naise käe palumise ees.

Mida teha, et mehed oma suurest hirmust üle saaks?

Allikas: Daily Mail