FOTOD: Jalustrabavad pulmasoengud, mis annavad pruudi välimusele viimase lihvi

 (2)
Pruutkleidid 2014
Pruutkleidid 2014Foto: Fernanda Calfat, AFP

Väiksest plikatirtsust saati teame, missugust kleiti ja missugust printsi tahame. Kui see õnnelik päev lõpuks kätte jõuab on käes-jalad tööd täis ning isegi juustele ei ole enam aega keskenduda. Aga võiks, sest ilus pulmasoeng paneb su välimusele vajaliku punkti! Naistekas kogus kokku hunniku ilusaid ja veel ilusamaid soengutrende pulmadeks, mida peetakse kevadel või suvel.

Tänavuse pulmahooaja kõige kuumem soengutrend on lilled! Disainerid Anna Sui ja Dolce & Gabbana kasutasid modellide juustes kauneid õisi — need mõjuvad lihtsalt, ent eriliselt.

Valik on mõrsja enda teha, kas ta eelistab ühte suurt lillekest küljel või mitut pisemat õit üle terve pea.

Teine trend on merineitsilokid, mida võisime näha Calvini Kleini moeetendusel. Justkui poolikuks jäänud soengud ja korratud lokid on täiuslik pruudile, kes tahab välja näha boheemlaslik ja muretu.

Ka punutised on tõusuteel. Naised on hakanud mõistma, et erinevad punutised pole lihtsalt armsad, vaid ka glamuursed. See jätab väga piduliku mulje, vahendab Glamour Magazine. Vahet pole, kas on üks suur punutis või mitu väikest kokku pandud — see on omaette suund sellel kevadsuvel.

Kes tahab ekstreemsust, saab šnitti võtta Valentinolt, kes lasi teha modellidele šiki hobusesaba. Soengu võib teha küljele ning ehtida kaunistustega, soovitab WeddingIdeasMag.

Imelisi kiharaid moenädalalt saad imetleda InStyle kodlehelt.

Seotud lood:

Kauneid pulmateemalisi frisuure saad näha ka Glamour Magazine kodulehelt.


Vaata ka videost, kuidas valmib üks tõeliselt pidulik ja armas pulmasoeng!