FOTOD | Mitu kivi, mis metall ja millised kaunistused ehk kuidas valida kihlasõrmust?

 (10)
2018.aasta trendid
FOTOD | Mitu kivi, mis metall ja millised kaunistused ehk kuidas valida kihlasõrmust?
Reuters

Kihlasõrmus on naise elu tähtsaim sõrmus, mistõttu tuleb selle valikul olla eriti hoolas. Kihlasõrmus võiks olla selline, mis kunagi moest ära ei lähe, seetõttu on mõistlik siiski traditsiooniliste disainide juurde jääda ning väga ekstravagantsed ja loomingulised sõrmused mõneks teiseks korraks jätta. Ja just sellised ajatud sõrmused ongi õnneks 2018.aastal moes!

1. Kolme kiviga sõrmus

Võta eeskujuks Meghan Markle`i sõrmus, mille disainis talle peika Harry isiklikult. Kolme kivi puhul saad mängida nii kivide suuruse, värvi kui kujuga ning valida just selle kõige õigema. Ja selline disain ei aegu, seda võid pärandada ka oma lapselastele.

9243868bj Foto: Tim Rooke/REX
Meghan Markle kihlasõrmus Foto: Scanpix, AFP/Scanpix
Seotud lood:

2. Teemant

See on küll üllatus, eks :) Möödunud aastatel tõusid suureks hitiks laboris kasvatatud teemantid, mis on loomulikult palju soodsamad, kuid nüüd on päris-teemantid tagasi ja tahavad tähelepanu.

Ieva Kupce kihlasõrmus Foto: Hendrik Osula

3. Ovaalne kuju

Ovaalne kuju annab sõrmusele ühe eelise — selliselt lõigtud kivi paistab ümmarguste ja piklike kivikeste kõrval suurem ja uhkem!

FASHION-METGALA/ Foto: LUCAS JACKSON, REUTERS

4. Kollane teemant

Teemantile mõeldes kerkib su silme ette tõenäoliselt traditsiooniline hele teemant, kuid sel aastal on väga trendikad justnimelt särtsakamad ja silmapaistvamad teemantid.

Reuters
4989895q Foto: Jonathan Ng / Newspix/REX

5. Rose kuld

Traditsiooniline kollane kuld, samuti valge ja plaatina on aastaid olnud trendiedetabelite tipus, kuid nüüd trügib sinna ka roosaka varjundiga kuld.

Allikas: Daily Mail