Need 9 tüütut asja juhtuvad sinuga kohe, kui sa kihlud

 (7)
Kas nõustud?
Need 9 tüütut asja juhtuvad sinuga kohe, kui sa kihlud
Foto: Pexels

Tõenäoliselt on iga naine kujutanud vähemalt kord elus ette hetke, kui ta saab oma sõbrannadele ja teistele lähedastele teatada, et ta on kihlatud. Aga sellega kaasnevad ka mõned vähem meeldivamad olukorrad.

1. Inimesed hakkavad vinguma, et viimasel ajal kõik aina kihluvad

Sa tead, et maailmas on teisi paare ka, aga sa ei taha sellest kuulda, kui sinul on parasjagu käes elu üks kõige õnnelikumaid hetki. Sinu kihlus on su jaoks suur asi ja on nõme, kui keegi toob esimese asjana välja, et tegemist on mingi tüütu trendiga.

2. Inimesed hakkavad kohe uurima, millal siis need pulmad ikka toimuvad

Kuigi su kallim palus alles kümme minutit tagasi su kätt, küsivad su perekonnaliikmed ja sõbrad kohe, kas olete kuupäeva ka juba paika pannud ja teate, kus pulmi korraldate. Neil on küll head kavatsused, aga tegelikult tunned sa, et sind justkui survestatakse pulmadega kiirustama.

3. Kohe uuritakse ka seda, kui kallis su sõrmus ikkagi on

Sa ei taha, et keegi ütleks, et su kallim hoidis kokku või raiskas liiga palju raha. Sa mõistad, et su lähedased on samuti elevil ja nende arust on su sõrmus ilus, aga tegelikult pole ju kellegi asi, kui palju see maksis.

4. Inimesi tüütab see, kui mitu postitust sa selle kohta teed

Seotud lood:

Sa oled ka ise ehk vahel kadedusega neid kihluspilte vaadanud, aga nüüd oled sa üks neist inimestest ja tahad seda nautida. Pulmade planeerimine on põnev. Sa tahad seda kõike maailmaga jagada ja kuna see leiab loodetavasti aset vaid kord elus, siis tahad sa sellest maksimumi võtta.

5. Inimesed mõtlevad, miks sa enam nii palju nendega koos väljas ei käi

See ei tähenda, et abielu juba muudab sind, vaid kes teavad, kui palju pulmad tegelikult maksavad, saavad sellest aru. Sa oled lihtsalt tark inimene ja tead, et pead pulmade jaoks raha kõrvale panema.

6. Inimesed mõistavad sind hukka, sest nende arust te kiirustate abieluga

Võimalik, et te alles kohtusite ja nüüd mõistavad kõik teid hukka, et abiellumisega kiirustate. Või pööritavad hoopis silmi, sest nad ootasid teie kihlumist juba aastaid.

7. Inimesed hakkavad nõu andma, kus ja kuidas pulmi planeerida

Kuigi pulmade puhul peaksite saama kõike kahekesi otsustada, hakkavad paljud inimesed sellegipoolest vägisi nõu andma. Sina pole seda ju isegi küsinud…

8. Inimesed hakkavad sind hirmutama

Kõik, keda sa tead, hakkavad rääkima asjadest, mis pulmades valesti võivad minna või küsivad sult, kas sa lahutust ei karda. Nad loodavad, et nii suudad sa vigade tegemist vältida, aga tegelikult tekitavad nad sinus vaid suuremat stressi.

9. Inimesed teevad abielu üle nalja

Nad küsivad sult, kas oled tõesti valmis vaid selle ühe inimesega elu lõpuni seksima. Nad väidavad, et kõik muutub kohe, kui lased endale abielusõrmuse sõrme panna ja su vabadus on sellest hetkest alates kadunud. Nad teevad abielu maha, mis tekitab sinus ebamugavust, sest sa olid just nii elevil.

Allikas: Thought Catalog