Need on asjad, millele paljud paarid enne kihlumist ei mõtle, aga tegelikult muudab sõrmus sõrmes nii mõndagi

 (2)
Need on asjad, millele paljud paarid enne kihlumist ei mõtle, aga tegelikult muudab sõrmus sõrmes nii mõndagi
Foto: Shutterstock

Kihlumine on emotsionaalne otsus ja pole ka mingi ime: te olete ju otsustanud veeta kogu oma ülejäänud elu koos. Aga tegelikult ei tohiks see otsus tulla emotsiooni pealt. See peaks olema ka ratsionaalne otsus.

Paarid ei tohiks kihludes mõelda vaid sellele kindlale hetkele, vaid ka sellele, mis juhtub peale seda, kui sõrmus on sõrmes. Siin on mõned asjad, millest te saate aru alles hiljem:

1. Kell hakkab nüüd kiiremini tiksuma, sest teie lähedased panevad alateadlikult paika teatud ajaraami, mille sees nad pulmi ootavad. Aeg on panna paika kuupäev ja minna kleiti ostma!

2. Kui te liiga kaua venitate, hakkavad nad arvama, et midagi on valesti ja paraku sageli see nii ka on. Kas oled mõelnud, miks te tegelikult pole veel asja ametlikuks teinud?

3. Mõtle ka oma eakatele sugulastele. Nemad ei suuda ära oodata, millal nad näevad sind abiellumas, aga paraku ei pruugi neil selleks piisavalt aega olla.

4. Kas keegi teine kihlus veel just nüüd? Mõtle enne korraks, kas ehk su parim sõbranna kihlus möödunud kuul või tegi seda su õde? Ehk ei ole just kõige parem aeg, et kogu tähelepanu endale tõmmata.

5. Kas teie vanemad on üldse teineteist näinud? Tõenäoliselt soovivad nad kohtuda enne, kui teist saab üks pere.

Seotud lood:

6. Teie kihlus võib mõne teise suhte proovile panna, sest kui näiteks mõned teie lähedased sõbrad on teist palju kauem koos olnud, tekivad seal teatavad ootused ja seda eriti nüüd, kui teie kihlusite.

7. Kas te olete vähemalt kaks aastat koos olnud? Sest mesinädalate periood suhtes on tõesti kõige imelisem aeg, aga ühel hetkel tuleb teie ellu ka rutiin ja enne seda, kui olete kindlad, et tahate ka rutiinis teineteisega koos olla, me teil küll kihluda ei soovita.

8. Pulmade planeerimine võib teie suhte hävitada, sest olgem ausad, tegemist on ekstra stressirohke ajaga, millele iga inimene vastu ei pea.

9. Kes selle kõige eest üldse maksab? See on kindlasti üks küsimus, millele tasuks juba varakult mõelda, sest kui raha pulmadeks ei ole, siis milleks üldse kihluda?

10. Kas teil on üldse aega, et abielluda? Sest mitte kunagi ei ole piisavalt hea aeg, et pulmi planeerima hakata, aga kui te kolite parasjagu või sa oled 9. kuud rase, siis ehk oleks mõistlik sellega pisut oodata.

11. Paraku proovivad ka kolmandad isikud teie eest pulmi ise ära korraldada või igal ajahetkel nõu anda, kuigi te pole seda küsinud.

Allikas: Madamenoire