“On kuskil pulmapäev, ma kuulen … “


“On kuskil pulmapäev, ma kuulen … “
Villa Ammende

Nii laulis enam kui 30 aastat tagasi Marju Länik. Ajad on muutunud, aga unistused jäänud samaks. Üks neist on — pulmapidu peab olema unikaalne ja absoluutselt täiuslik!

Luxury Art Nouveau Hotel Villa Ammende ehk lihtsalt — armastatud Villa Ammende Pärnus on kindlasti üks kauneimaid kohti elu suursündmuse — abiellumise tähistamiseks.

Rohkem kui sada aastat tagasi oli mõjukas Pärnu kaupmees Hermann Leopold Ammede raske küsimuse ees — oli tarvis leida perfektne paik tütre Elleni pulmapeoks. Suutmata leida piisavalt esinduslikku hoonet Pärnus, otsustas ta ehitada ühe ilusa villa, kus tornid ja rõdud, luksuslikud magamistoad, salongid ja söögisaalid, avar aed ja päikeseküllane terrass.

Villa Ammende on täiuslikult restaureeritud ning juugendstiilis sisustatud linnamõis, kus ka pakutav teenus on ehtne, täiuslik, glamuurne ja samas kaunilt traditsiooniline. Just seal saate korraldada oma unistuste pulmapeo, kus omal kohal on kõik kaunis, pidulik, traditsiooniline ja südamlik.

Perfektse sündmuse korraldamiseks pakutakse erineva suurusega saale ja salonge, kus on võimalik korraldada pulmapidu piduliku galaeinega kuni 80 külalisele. Suvel on suurepärane võimalus kasutada avarat terrassi ja privaatset parkaeda erilise sündmuse tähistamiseks kuni 150 külalisele. Talvisel ajal luuakse muinasjutuline õhkkond sädeleva lume, praksuva kaminatule ja rohkete küünalde kumas.

Seotud lood:

Majutust pakutakse 35 külalisele, pruutpaari päralt on aga imekaunis Ammende Sviit suure rõdu ja saunaga. Kui teie peole saabub rohkem külalisi, aidatakse neid majutada lähedalasuvates hotellides.

Ideaalse pulmapäeva planeerimine võib olla keeruline ja stressirohke, kuid see võib olla ka põnev, lõbus ja maagiline. Villa Ammende aitab korraldada kogu ürituse — esimesest konsultatsioonist kuni viimase külalise lahkumiseni tegelevad spetsialistid teie peo korraldusega, et võiksite lõõgastuda ja nautida oma elu tähtsaimat päeva!

Villa Ammende pakub täielikku pulmakorraldusteenust:

  • Abielu registreerimine ja sellele järgnev shampanjavastuvõtt
  • Võimalus korraldada pidu aias, terrassil, salongides või söögisaalides
  • Majutus luksuslikes antiikmööbliga sisustatud hotellitubades
  • Pidulikud toitlustusteenused
  • Meelelahutusprogramm toodetud koostöös professionaalsete õhtujuhtide ja muusikutega
  • Professionaalse pulmafotograafi ja videograafi teenused
  • Kosmeetiku, jumestaja ja juuksuriteenused hotellis
  • Ilutulestik, eriefektid
  • Lapsehoidjateenus
  • Ja veel palju muud

Küsimuste korral KIRJUTA

Kõikide erinevate võimaluste kohta saad rohkem infot SIIT