Pane tähele: see on põhjus, miks sa kohe kindlasti ei tohiks minna kellegi pulma valge kleidiga!

 (10)
Avalda arvamust!
Pane tähele: see on põhjus, miks sa kohe kindlasti ei tohiks minna kellegi pulma valge kleidiga!
Foto: Pexels

Pulmade ümber keerleb mitmeid vanu kombeid ja uskumusi, millest paljud on juba aegunud ja ümber lükatud, paljud tänapäeval unustatud. Serviisi ja röstereid tänapäeval väga enam ei kingita ning paljud mängud tunduvad praegustele pruutidele ja peigmeestele napakad. Samuti ei pea pruut tingimata abielluma valges kleidis ega olema süütu. Kuid on üks teema, mis paneb hambaid kiristama nii mõnegi pruudi ja pulmakülalise — valge kleit pulmapeol teise naise seljas.

Pruut on niigi enne pulmi pisut ärevil ja kui ta veel kuuleb, et mõni tema sõbranna või perekonnaliige plaanib tulla pulma valges, põhjustab see talle kindlasti stressi ka juhul, kui ta seda välja öelda ei julge.

Seetõttu tasuks pulma minnes kaks korda mõelda, kas erinevad helesinised ja -beežid on ikka okei või võib ka pruut midagi sarnast kanda. Või kas sinu mustriline kleit, mille taustaks on valge värv, ikka sobib pulmas kandmiseks või tasuks seda kleiti mõneks teiseks eriliseks päevaks hoida.

Jah, valged kleidid on küll armsad ja teevad naise ilusaks, aga äkki sel peol saad selle au ikka pruudile jätta? Eriti, kui oled lähedane pereliige ja poseerid pruudiga kõrvuti piltidel.

Mis teie arvate — kas naistel on sobilik pulmas valget kanda või olete pigem seda meelt, et valge on pruudi pärusmaa ja nii jäägugi?

Kas tunneksite end solvatuna, kui sõbranna või pereliige ilmub teie elu tähtsaimale peole valges kleidis, röövides tähelepanu?