Pruut on maruvihane: sõbranna varastab minu pulmalt kogu tähelepanu! Oli tal tõesti vaja vahetult enne minu pidu kihluda?

 (15)
Pruut on maruvihane: sõbranna varastab minu pulmalt kogu tähelepanu! Oli tal tõesti vaja vahetult enne minu pidu kihluda?
Photo by Austin Pacheco on Unsplash

Naine, kelle pulmapidu on ukse ees, on vihane: tema hea sõbranna ja pruutneitsi sai äsja kihlasõrmuse sõrme ning pruut on nüüd vihane: äkki võtab värske kihlus tema pulmapeolt tähelepanu maha?

"Kas ma pingutan üle? Mind ajab närvi, et mu pruutneitsi, keda mul on vaja appi oma pulmapeo planeerimisel, kihlus äsja. Muidugi on mul hea meel, et ta leidis omale õige mehe, aga miks ta pidi just praegu, enne minu pulmi, kihluma?
Minu pulmadeni on ainult natuke aega jäänud, pinged on laes, nii palju asju on veel vaja teha. Mul on tema abi vaja, aga ma kardan, et nüüd laskub kogu tähelepanu ainult tema kihlusele ja tema pulmapeole," jaurab tulevane pruut Mumsnetis.

Ma olen pea 10 aastat oma pulmapidu oodanud - lõpetasin kooli, paranesin raskest terviseprobleemist, mu mõlemad vanemad on surnud, ma pidin meeletult raha koguma, et seda pidu korraldada jne. Ma vajan seda pidu ja tunnen, et olen selle MINU päeva ära teeninud. Olen seda lihtsalt liiga kaua juba oodanud!

Nemad aga kohtusid alles aasta tagasi ega isegi ela veel koos. Mees ei teinud isegi korralikku ettepanekut, nii et kahtlustan, et tüdruk ise oli selle kihluse eestvedaja."

Avaldage arvamust! Kas pruudil on õigus vihane olla? Kas sõbranna käitus alatult?