Pulmahooaeg on käes! Naisteka lugejad annavad nõu, mida võiks pruutpaarile kinkida, kui raha ümbrikusse panna ei taha

 (5)
Pulmahooaeg on käes! Naisteka lugejad annavad nõu, mida võiks pruutpaarile kinkida, kui raha ümbrikusse panna ei taha
Foto: Pexels

Sõprade või pereliikmete pulmad ootavad ees ja kutsele on märgitud, et kink mahtugi ümbrikusse, aga sina oled otsustanud seda eirata nagu prints Harry ekstüdruk Chelsy Davy eiras kuninglikus pulmas reeglit kanda kinnise ninaga kingi? Naisteka foorumis jagatakse hüva nõu, mida raha asemel pruutpaarile kinkida.

"Meie lasime tuttaval kunstnikul maali teha."

"Tee mingi originaalne rahakink-rahapuu, lehvik... Suuri asju küll ei tahaks, mida minema ka ei tihka visata. Sobiks ka mingi hõbeese, nagu näiteks graveeritud tordilusikas, mis jääks mälestuseks ja ei võta palju ruumi. Mingi vägev kokaraamat võiks olla või Kalevipoeg jne. Kinkekaart!"

"Lollikindel kink on voodipesu ja kui raha palju, võid ka siidist linad kinkida."

"Ühes pulmas oli eriti lahe kingitus: hästi suur kast, umbes nagu telekakast. Selle seest tulid järjest välja ikka väiksemad kastid ja lõpuks kõige väiksemas kastis oli Kamasutra raamat."

"Sain külalistelt banaanikasti, mille põhja oli laotud raskuseks tellised ja sinna peale 10 000 eest viiekroonilisi ja kõige peal oli kiht banaane. Appi, kui õnnetu ma olin, sest arvasin ikka, et kingiti terve kast banaane!"

"Ümbrikku mahub ka tiba investeerimiskulda. Seda saadaval näiteks Tavidis. Ei ole päris raha ja ilusasti pakitud kah. Igati väärtuslik kink."

Lugejad, andke nõu, mida veel sobiks pulmadeks kinkida?