Pulmakorraldajad hoiatavad: ära tee seda kõige suuremat viga, mis kõik su pulmakülalised kindla peale marru ajab

 (2)
Pulmakorraldajad hoiatavad: ära tee seda kõige suuremat viga, mis kõik su pulmakülalised kindla peale marru ajab
Photo by Douglas Gianini from Pexels

Halbu ja veel halvemaid nõuandeid pulmapeo korraldamise osas hakkab kuulma iga pruut kohe, kui ta kihlasõrmuse sõrme saab. Aga kõige profimad pulmakorraldajad hoiatavad, et selle levinud vea tegemine lõpeb alati sellega, et külalistel on tuju läinud ja mornid näod ees.

Nimelt kiputakse teinekord kutsele tseremoonia algusajaks märkima tegelikust algusajast 15 minutit kuni pool tundi varasem algusaeg. Abiellujad arvavad, et see on hea viis kindlustamaks, et kõik ikka kindlasti õigeks ajaks kohale jõuavad. Tegelikult tähendab see hoopis seda, et inimesed tulevad õigeks ajaks (sest pulmatseremoonia on üks koht, kuhu MITTE KEEGI ei taha hiljaks jääda) ning peavad siis mõttetult kaua aega lihtsalt ukse taga või õues ootama. Esiteks ajab see külalised segadusse, teiseks tekitab pahameelt, kolmandaks läheb neil kõht tühjaks ja neljandaks võib sassi lüüa kogu edasise päevakava, eriti juhul, kui pruutpaaril ei ole palgatud professionaalset pulmakorraldajat, kes kogu päeva kulgemist juhiks.

Nii et kui sul on pulmapidu plaanis, märgi kutsele ikka õige algusaeg ja kui muretsed selle pärast, et keegi võib hilineda, tuleta neile õigeaegse kohaolu vajalikkust veel isiklikult meelde. Ja tule siis ise ka õigeks ajaks kohale!

Allikas: Brides