Sa ei suuda otsustada, millist pulmasõrmust sa suudaksid elu aeg sõrmes kanda? Siin on sulle hoopis põnevam alternatiiv

 (26)
Sa ei suuda otsustada, millist pulmasõrmust sa suudaksid elu aeg sõrmes kanda? Siin on sulle hoopis põnevam alternatiiv
Foto: Panthermedia/Scanpix

Kui sa kavatsed kedagi tõesti elu lõpuni armastada, siis miks mitte eelistada pulmasõrmuse asemel hoopis sõrme augustamist? Siis teab kogu maailm, et oled valmis oma abikaasa nimel isegi pisut verd valama. Jah, see on tõeline pühendumine!

Vähemalt selline mulje jääb hiljutisest pulmatrendist, mis — üllatus-üllatus — Instagramis levib.

Protsess on üsna lihtne: tükikene sinu nahka eemaldatakse sõrmelt, asetatakse osa “sõrmusest” sinu naha alla, mis aitab hoida säravat kivi paigas ja jääbki mulje nagu kivikene oleks osa sinu nahast. Ei teagi, kas nutta või naerda, aga peame tunnistama, et see on ju tegelikult päris stiilne?

Kui tahad seda aga eemaldada, siis pole probleemi, sest professionaalid suudavad selle sekunditega su sõrmelt ära võtta. Küll aga tunnistavad nahaarstid, et kuna inimesed liigutavad oma sõrmi võrdlemisi palju, võib kivikene näpu peal paigast liikuda. Mõtle ise, kui tihti sa oma kätt kogemata lauanurga või uksepiida vastu ära oled löönud…

Igal juhul, kui sõrmused pole sinu teema, siis see on üheks huvitavaks alternatiiviks. Teine võimalus on olla nagu Beyoncé ja Jay Z (või tänaseks juba lahku läinud Piret Järvis ja trummar Kallervo Karu) ning lasta sõrmused kehale tätoveerida.

Allikas: NYLON