Sind ootavad ees pulmad, aga ei tea, kui palju inimesi kutsuda? 8 põhjust, miks korraldada mikropulm

 (6)
Sind ootavad ees pulmad, aga ei tea, kui palju inimesi kutsuda? 8 põhjust, miks korraldada mikropulm
Foto: Allef Vinicius/Unsplash

Kuigi pulmade korraldamisega seoses on praegu palju ebakindlust ning keegi ei tea, millal reaalselt on võimalik panna paika kindel kuupäev ja kutseid välja saata, siis unistada võib alati. Seetõttu otsustasime teha selgeks, millised eelised on väikesel pulmal suure peo ees.

1. Ootamatustega on lihtsam toime tulla. Olgu tegemist siis viimase hetke asukoha muutusega või pandeemiaga, mida väiksem külaliste nimekiri, seda lihtsam on kõike ümber organiseerida.

2. Rohkem raha asjadele, millest sa päriselt unistad, olgu selleks siis unistuste pulmakleit, lemmikfotograaf, suurepärane pulmakorraldaja või tuhanded lilleõied

3. Planeerimise kogemus on vähem stressirikas

4. Meeldivam ajajoon, sest sul on vähem vaja korraldamise peale mõelda ja saad seda kogemust rohkem nautida

5. Intiimsem kogemus, sest mida väiksem on pulm, seda rohkem on teil aega ka kõigi külalistega suhelda.

6. Te olete pulmakorraldaja või muude teenusepakkujate lemmik klient, sest neil on võimalik pakkuda teile isikupärasemat teenust pakkuda, mis tähendab sageli loomingulisemat ja unikaalsemat kogemust

7. Ei mingeid ootusi! Mikropulmade puhul ei tea keegi täpselt, mis neid seal päriselt ees ootab ehk te ei pea kellegi ootustele vastama. Mõnus, või mis?

8. Autentsus. Äkki teile ei meeldi terve päeva kesetev pulm? Või te ei taha kogu aeg rambivalguses särada? Mikropulmad on sageli autentsemad ja sageli meeldivama atmosfääriga.

Allikas: 100 Layer Cake