Väärt nipid! Mis on ilusate pulmapiltide saladuseks?

 (5)
Väärt nipid! Mis on ilusate pulmapiltide saladuseks?
Pilt on illustreerivUnsplash

Kui mitu korda oled vaadanud kellegi pulmapilte ning mõelnud, et oleksid kas või ise paremad teinud? Või tabanud end vastupidiselt mõttelt — kuidas need pildid küll nii ilusad on? Selle taga on paar saladust!

1. Vähem on rohkem

Mõtle oma välimusele — kui su erkroosa huulepulk, lilla lainerijoon ja sinine lauvärv ühel näol kokku saavad, siis tulemuseks ei ole mitte ilus nägu, vaid piinlikult kirev värvipalett. Kui sa ei taha välja näha nagu nõiamoor, siis ära mine meigiga üle piiri. Samuti on soovitatav panna enne pulmapidu enda pruudikleit selga, teha meik ja soeng ning klõpsida mõned erinevas valguses ja erineva nurga alt tehtud proovipildid. Nii tead täpselt, milline sa välja näed.

2. Nõuanded fotograafile

Kui oled välistingimustes, siis palu oma fotograafil kasutada selleks ka vastavat objektiivi. See ei ole kindlasti sama, mida ta siseruumis kasutab. Palu tal ka vältida olukorda, kus ta kellelegi välgu otse näkku suunab. Vastuta ise selle eest, et piltnikul igal pool ruumi liikumiseks jätkuks.

3. Ole loominguline

Miks mitte anda oma külalistele kätte ühekordsed kaamerad, et ka nemad üritust oma silmade läbi jäädvustada saaksid? Kindlasti ära mine pruudi ja peigmehe ilu jäädvustamiseks kuskile siseruumi, päevases valguses olete te kõige ilusamad!

Allikas: BollywoodShaadis