Vahva FOTO| Pulmapidu, kus kõik naised olid pruudi palvel pruutkleitides

 (1)
"Ebaõiglane, et naised saavad oma uhket kleiti vaid korra elus kanda!"
Vahva FOTO| Pulmapidu, kus kõik naised olid pruudi palvel pruutkleitides
Foto: PhotoMIX Ltd, Pexels

Audrey Moore otsustas astuda absoluutselt kõikidele traditsioonidele ja reeglitele vastu ning palus sõbrannadel tema peole selga panna pulmakleidid. "See on kurb ja ebaõiglane, et naised saavad oma ilusat kleiti vaid kord elus kanda," leidis Audrey ja pani kutsele kirja, et tema pulma tuleb kohale ilmuda pulmakleidis.

Ja naised võtsidki pruudi soovi kuulda ning tulid kohale omaenda pruutkleite kandes. "Ma olen olnud kõikide sõbrannade pulmades ja näinud neid nende imeilusates kleitides. Ma tahtsin, et neil oleks võimalik seda maagilist ja kaunist kleiti veelkord kanda," selgitas Moore Buzzfeedile. "Tundus, nagu oleks peole ilmunud terve hulk printsesse," rõõmustas ta. Naised, kes ei ole veel abielus, said kanda seda kleiti, mille nad on ainult kord elus selga saanud, kas näiteks ballil või kooli lõpetamisel vms.

"Meil oli tõesti väga lõbus," tunnistas Moore.

Vaata pilti ja veendu ise, et see oli tõepoolest fantastiline idee!

Vastukaja on olnud absoluutselt positiivne ja Moore`i idee on saanud tulise poolehoiu osaliseks. "Need on kõige ägedamad pulmapildid mida ma kunagi näinud olen," kiidavad Instagrami kasutajad.