Valus kättemaks: pruut luges altari ees tõotuste asemel ette kõik nilbed sõnumid, mille ta peigmees oli teisele naisele saatnud

 (65)
Valus kättemaks: pruut luges altari ees tõotuste asemel ette kõik nilbed sõnumid, mille ta peigmees oli teisele naisele saatnud
Photo by Machol Butler from Pexels

Tavaliselt on pulmaeelne õhtu pruudi jaoks põnevust ja ärevust täis ning elevil tüdruk ei jõua ära oodata, mil oma peigmehele lõpuks "jah" sõna öelda saab. Aga Casey sai oma pulmapäeva oodates hoopis sületäie jahmatavaid sõnumeid, mis keerasid ta elu pea peale.

Foorumis Whimn kirjeldab naine, kuidas vaid loetud tunnid enne pulmapidu nautis ta pruutneitsidega klaasikest šampust, kui telefoni hakkasid saabuma šokeerivad sõnumid. Esimene sõnum tuli tundmatult numbrilt ja seal seisis: “Mina küll temaga ei abielluks. Aga sina?”
Kaasas oli hunnik tekstisõnumeid, mille peigmees Alex oli teisele naisele saatnud. “Sel nädalavahetusel. Sina ja mina. Asi läheb kuumaks, löö oma parimad trumbid lauale!” seisis ühes sõnumis. Teisest luges Casey: “Sul on hullult kuum keha ja kurat, kui hästi sa oskad seda kasutada. Sooviks, et mu pruut oskaks pooltki sellest, mida sina!”

Alex tunnistas oma armukesele, et ta pole kellegi vastu nii tugevat tõmmet varem tundnud.

Casey oli muidugi šokis ja purskas nutma, kuid siis tuli talle pähe geniaalne mõte. Pulmapidu ta ära ei jätnud ja ta otsustas Alexit häbistada kõige piinlikumal võimalikul moel: kõikide sõprade ja sugulaste juuresolekul.

Seotud lood:

Altari ette kõndides sosistas Casey oma peikale, et tol pole õrna aimugi, mis kohe juhtuma hakkab.

“Jõudsin altari ette, hingasin sügavalt sisse, keerasin näo sõprade ja sugulaste poole ning rääkisin neile Alexi kohta kogu tõe,” kirjeldas naine. Ta luges ette kõik nilbed sõnumid, mille Alex oli oma armukesele saatnud.

Mees tormas kirikust välja, isamees kannul, ning Casey kuulutas: “Täna ei toimu siin pulmapidu, vaid me tähistame ausust, tõelist armastust ja oma südamele truuks jäämist hoolimata sellest, et see on kõvasti haiget saanud.

Ning Casey ja kõik kohalviibijad pidasid maha ühe unustamatu peo.

Äge naine, kas pole?!