10 asja, mis su libiidot tõstavad

 (9)
10 asja, mis su libiidot tõstavad
Pilt on illustreerivPanthermedia, Scanpix

Meeste ja naiste libiido on erinev, kuid mõlemal sugupoolel esineb libiidoprobleeme ja soovi libiidot suurendada. Õnneks on selleks abivahendid olemas. Me räägime õigest mõtlemisest, õigetest tegudest ja õigest toitumisest — loe läbi ja proovi järele!

1. Tuleta meelde oma elu parimat seksi

Meenuta üksikasjalikult seksi, mis on oma kirglikkusega sulle meelde jäänud — võid kindel olla, et selle mõtte peale iha kasvab.

2. Armasta iseennast

See on elementaarne: et seksi vastu huvi tunda, ei pea sulle tunduma seksikas ainult teine inimene, vaid esmalt ikkagi sa ise!

3. Söö seedriseemneid

Need sisaldavad aineid, mis laiendavad veresooni, koos verega hakkab su soontes vuhisema adrenaliin ja libiido tõuseb mühinal.

4. Tarvita rohkem tsinki

Tsink on vajalik aine kehas testosterooni tootmiseks.

5. Väldi sojatooteid

Sojas on koostisaineid, mis blokeerivad kehas östrogeeni tootmist.

6. Mõtle seksikaid mõtteid

Aju on väga oluline libiido osa — mõtle teadlikult oma partneri keha peale ja eriti nende kõige seksikamate kehaosade peale.

7. Ole avatud

Aus rääkimine seksi teemadel oma partneriga on äärmiselt oluline. Kui teate täpselt, mida teine soovib, saavutate täiuslikkuse.

Seotud lood:

8. Ütle jah — ka siis, kui tunned, et sul pole tuju

Muidugi mitte siis, kui oled haige või on suur mure. Aga kui lihtsalt mossitad, siis võib seks tuju kardinaalselt muuta ja ka su libiido kasvab, sest järgmine kord samas olukorras oled sa juba soodsamalt meelestatud.

9. Mängige oma partneriga mängu, nagu oleksite alles kohtunud

See on alati erutav — võhivõõrad voodis teineteist avastamas!

10. Vaadake erootilist filmi

Vaadake, erutuge ja proovige koos samu asju teha!

Allikas: Power of Positivity