10 kõige kummalisemat fetišit: mis tegelikult suletud koduuste taga toimub?

 (19)
10 kõige kummalisemat fetišit: mis tegelikult suletud koduuste taga toimub?
Panthermedia, Scanpix

Seksuaalfetišite skaala on üüratu. Alates maskidest ja piitsadest lõpetades vere joomise ning armsaks loomaks riietumisega. Mis neid tekitab? Sellele ei ole kindlat vastust olemas. Mis iganes fetišit tekitab, võtab see võimust inimese seksuaalkäitumise üle. Millised on kummalised, kuid levinud soovunelmad, mida magamistoas rakendatakse?

Mannekeeniarmastus ehk agalmatofiilia

Agalmatofiilia on seksuaalne kiindumus kujudesse, mannekeenidesse või muudesse liikumatutesse objektidesse. Need inimesed unistavad muidu riidepoodidest tuntud mannekeene näha enda magamistoas. Ja mitte kleitides või ülikondades, vaid loomulikult alasti.

Plüüsist mängukannid

Mõni inimene armastab end riietada loomaks ning end siis seepeale ka karvapalliks või mängukanniks kutsuda. See fetiš on uskumatul kombel väga levinud ning selle harrastajad tegelevad justkui loomade inimestamisega. Otsitakse sarnaseid omadusi, mis reeglina jäävad just armsuse valdkonda. Zoofiiliaga siin aga tegemist ei ole, sest pärisloomadest need inimesed ei huvitu.

Naise jalg

On ka neid, kes ei oska leida midagi seksikamast naise kontsakinga pakitud jalast. Selle kire rahuldamiseks on isegi loodud erinevaid veebilehekülgi, mida leiab otsingusõnade “Gas Pedal Honeys” abil.

Räpasus

Enne seksi pesemine on paljude jaoks justkui rituaal. Aga siiski leidub ka vastandeid — osad meie hulgast sooviksid just seksi ajal võimalikult räpaseks saada või siis on nende ihades just räpane partner. Mõnel piirdub see pelgalt meigi laiali nühkimisega, teine aga kisub lausa oma partneri riided katki.

Seotud lood:

Mähkmed

Tuleb välja, et mähkmed ei olegi pelgalt beebidele mõeldud kaup. Leidub mehi, kes heal meelel mähkmed jalga tõmbavad ja titte mängima hakkavad.

Kriminaalne armastus

On naisi, kes ei suuda vastu panna kuriteo sooritanud meestele. Isegi neile, kes jubeda mõrvaga hakkama on saanud. Tuletame siinkohal meelde: Breiviku “tüdruksõbra” pihtimus: armastan teda sellisena nagu ta on, mitte seda, mida ta tegi

Vampiiriseks

See fetiš sisaldab endas isegi vere joomist või selle kasutamist seksmängudeks. Pärast kuulsat Twilight’i filmi suurenes selle fetiši osakaal inimeste magamistubades veelgi.

Autohullud

Reklaamides esitletakse autosid pea alati seksika ja ilusana. Neile inimestele, kelle jaoks autod on aga fetišiks muutunud, on need aga ka päriselus seksisümboliteks. Soovunelmaks on saada masina poolt stimuleeritud, lisaks autodele kuuluvad siia alla ka näiteks moodsad nutiseadmed. Võib-olla selgitab see mõne mehe kontrollimatut garaažiarmastust?

Kas need on pisarad?

Kas sulle meeldib panna inimesi nutma? Ei, mitte kontoris, vaid magamistoas! Jah, leidub neid, kelle suurimaks sooviks on näha oma partnerit pisarates. Selline käitumine on tegelikult aga päris murettekitav, sest see võib ka patoloogiliseks muutuda.

Amputeeritud

Sellele mõtlemine tundub päris häiriv, kuid meie hulgas on neid, kelle jaoks on inimese jäseme puudumine äraütlemata seksikas. Arstid aga väidavad, et nad on päriselt ka olemas.

Allikas: CBS News