Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Andestamatud vead magamistoas, milles on süüdi nii mehed kui naised

 (3)
Ole sina targem!
Andestamatud vead magamistoas, milles on süüdi nii mehed kui naised
Foto: Shutterstock

Keegi meist ei ole sündinud seksiekspert ja tõsiasi on see, et inimestele meeldivadki voodis erinevad asjad. Mis ei sobi ühele, võib teise jaoks olla avatud uks orgasmimaailma. Aga osad vead on nii universaalsed, et need ei sobi kohe mitte kellelegi.

Reastame need süüdlased üles ja teeme puust ja punaseks, et sa neid enam kunagi ei teeks, sest igaüks meist on ju väärt suurepärast seksikogemust.

Sa avaldad juba suhte alguses oma fetiši

Eks suhte arenedes see ongi oluline teema, mida puudutada, kuid kohe alguses võib see mõjuda ehmatavana, eriti kui sinu fetiš ei ole just maailma kõige levinum asi. Sa võid ju mõelda, et mängid kohe nö avatud kaartidega, aga kahjuks on suur tõenäosus, et sa jäädki nendega üksinda mängima, sest hirmutad kõik potentsiaalsed partnerid ära.

Liigne näitlemine

Naised võivad liigselt häälitseda, sest arvavad, et just seda tahavad mehed, sest nad vaatavad palju pornovideoid, kus naised muud ei teegi, kui hargitavad jalgu ja lasevad oma häälepaelad valla. Mehed aga võivad naist liiga palju rammida, sest arvavad, et nende suurepärase meheau edasi-tagasi viibutamine teebki kogu olulise töö ära. Ole lihtsalt sina ise ja lase end vabaks, siis ongi kõik tegelikult hästi.

Seotud lood:

Naudid oraalseksi, aga keeldud seda vastu tegemast

See on põhjendatud ainult siis, kui kallim ei ole oma intiimhügieeni eest korralikult hoolitsenud ja ka siis võiksid sa teda näiteks pigem koos sinuga duši alla kutsuda, et ennast koos puhtaks pesta, ning siis saad sa talle samaga vastata.

Te viivitate seksiga liiga kaua

Olete juba mitu kuud väljas käinud, aga põsemusist ja käest kinni hoidmisest pole kaugemale jõudnud? Teismeliste puhul ongi see normaalne, aga enamik täiskasvanud inimesi tahaks siiski natuke kiiremini edasi liikuda. Kui te mõlemad soovite aga pikalt oodata, siis laske käia.

Allikas: Daily Mail