Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Ärritunud naine: kolleeg on veendunud, et sai üheöösuhtest minuga endale suguhaiguse

 (30)
Ärritunud naine: kolleeg on veendunud, et sai üheöösuhtest minuga endale suguhaiguse
Foto: Pexels

26aastane naine on väga kuri, sest oli üheöösuhtes kuuma kolleegiga, kuid ta poleks iialgi arvanud, et järgnevatel päevadel hakkab mees teda nii hirmsasti süüdistama.

"Mõned aastad tagasi sain ma oma eksmehelt ebameeldiva suguhaiguse. Ravisin selle välja, käisin kontrollides ja tegin veel mitu täiendavat testi ning mulle kinnitati korduvalt, et haigus on täielikult välja ravitud. Praegu mul endal püsivat partnerit pole ja kellegi teisega ka rohkem ula peal olnud ei ole.

Kolleegiga hakkas meil igatahes susisema ja lõpetasime voodis. Oli päris raju. Aga järgmisel hommikul teatas ta mulle murelikult, et ei tunne ennast sealt altpoolt hästi ja kahtlustab, et olen ta suure jama sisse mässinud. Ma olin nii vihane! Marssisin kohe günekoloogi juurde ja tegin kõik suguhaiguste testid ära. Kui tulemused teada sain, andsin kohe sellest ka kolleegile teada. Muidugi olid need kõik negatiivsed.

Aga ta ikkagi ei usu mind, mis siis, et need negatiivsed olid. Mina ei tea, mis lolluseid ta teinud on, aga ta jätkab minu süüdistamist. Ma olen nii kurb."

Allikas: The Sun