Elu läks jälle lihtsamaks! Uus leiutis võimaldab naistel ka päevade ajal linu määrimata vallatleda!

 (46)
+ nipid "punaseks" seksiks
Elu läks jälle lihtsamaks! Uus leiutis võimaldab naistel ka päevade ajal linu määrimata vallatleda!
Panthermedia, Scanpix

Hõissaa leiutajatele, kes aitavad naistel menstruatsioonivaevustega paremini toime tulla ning mõtlevad välja vahendeid, mis päevad pisutki talutavamaks muudavad! Seks päevade ajal on paljude jaoks siiani tabu ja olgem ausad, keegi ei viitsi pärast seda segadust koristada. Aga nüüd on leiutatud vahend, mis ei lase verel laiali voolata ning võimaldab segadusevabalt lustida ka keset kõige tugevamat vereeritust!

Vahendi nimi on Ziggy Cup ja oma tööpõhimõttelt on see sarnane nüüdseks juba väga laialt levinud menstruaalanumale. Silikoonist topsike sisestatakse tuppe, kus see tekitab sellise vaakumi, mis hoiab vere naise kehas ega lase sel välja voolata. Anum peaks kinni hoidma umbes 10ml ehk umbes kahe tampooni jagu verd.

Partneri jaoks miskit ei muutu, tootjad kinnitavad, et anum on nii õhuke, et partner selle olemasolu ei märkagi. Ka naine ise ei tohiks mingit vahet märgata, kui seade on õigesti paigaldatud, samuti ei tekita see tupekuivust ega põhjusta ärritusi. Kasutuskordade vahel tuleks anumat hoolikalt puhastada, steriliseerida ja kuivatada. Ziggy maksab 35 inglise naela ja väidetavalt peab vastu kuni kaks aastat.No kas pole tore!

Loe päevade ajal vallatlemise kohta rohkem:

Seks “päevade” ajal

Seks “päevade” ajal — hea või halb mõte?

Seotud lood:

Seks menstruatsiooni ajal — poolt ja vastu

Eret: seks on loomulik. Päevad ju ka