Ettevaatust, seksilõvid! Neli kõige ohtlikumat poosi on...

 (4)
Lennujaama pagasiteenindus
Pilt on illustreerivFoto: Andres Putting

Kellele siis ei meeldiks voodis katsetada ja sellega oma seksielu misjonäripoosist kaugemale viia? Tuletame meelde, et selle kõige juures tasub siiski ettevaatlik olla. Eriti nende nelja poosi puhul!

Tiirane kokk ehk naine laual ja mees seistes näoga tema poole

Poos, mida ehk pea kõikides romantilistes armastusfilmides näha on. Poole kokkamise pealt rebitakse riided seljast ja lastakse armumahlad valla. Mis selle poosi juures siis niivõrd ohtlikku on? See on spontaanne. Suurem osa peenisevigastustest tekibki olukordades, kus seks on rohmakas, ootamatu ja kuum. Hoidke köögis vürtsiga piiri!

Pallitreening ehk mees treeningpallil istumas, naine süles ja seljaga kallima poole

Tundub nagu kaks ühes, kas pole? Saab trenni tehtud ja samal ajal orgasmi ka? Sellise poosi puhul on aga risk suur. Samal ajal kui teie palli peal ennastunustavalt põrkate, võib ühel sellisel põrkel aga peenis väga tugevalt vigastada saada. Mis tunne sul on, kui näpp ukse vahele jääb? Valus!

Ulakas kauboitüdruk ehk naine peal ja mees pikali

Mis? Miks?! Loe siit: Asi selge! Kõige ohtlikum seksipoos on…

Seisev misjonär ehk naine oma tugeva ja seisva mehe süles

Seotud lood:

Kui sel aastal üle kolme korra jõusaali jõudnud ei ole, siis ei maksa ka seda poosi üldse proovima hakata. Tegemist on tõelise jõu- ning ilunumbriga, mis nii head vastupidavust kui ka treenitud muskleid nõuab.

Allikas: Men’s Health