Just sellistel põhjustel ei saa naine orgasmi, aga need neli nippi aitavad seda lõpuks saavutada

 (17)
Just sellistel põhjustel ei saa naine orgasmi, aga need neli nippi aitavad seda lõpuks saavutada
Foto: Annie Spratt/Unsplash

Naise orgasmini viimine tundub isegi osade naiste jaoks siiamaani müsteerium olevat. Meestel tuleb see ju nii lihtsasti. Paljud naised lepivad selle tõsiasjaga, et ei saagi orgasmi, aga päris nii ei pea see kindlasti olema.

Mehed erutuvad kiiremini, see on kõigile teada. Keskmisel mehel kulub orgasmini jõudmiseks ainult 5-6 minutit, naine vajab aga hoolikat kliitori stimuleerimist, mis kestaks vähemalt 20 minutit. Naine peab olema ka suurepärases erutunud meeleolus ja seda väga tahtma. Ta ei tohi lasta end kõrvalistest teguritest häirida. Kui mõni naine hakkab isegi lõpule lähedale jõudma, võib see kiiresti kaduda, kui mõni töö või lastega seonduv mõte hakkab pähe tikkuma.

Põhjused, miks naised orgasmini ei jõua, jaotuvad kolme suuremasse gruppi, mis koosnevad erinevatest teguritest.

Füüsilised põhjused

* Valu seksi ajal

* Kroonilised haigused: diabeet, ärevus, depressioon

* Erinevate ravimite kasutamine

* Liigne alkoholi tarbimine

* Suitsetamine

Suhte põhjused

* Liiga lühike eelmäng

* Lahendamata suhteprobleemid

* Usalduse kaotus

* Vägivald

* Ebapiisav suhtlus kaaslasega

Psühholoogilised põhjused

Seotud lood:

* Halb enesetunne oma kehas

* Probleemid lastega ja tööga

* Kultuurilised ja religioossed uskumused

* Minevikus toimunud seksuaalne vägivallajuhtum

Kõik need tegurid mõjutavad naisi väga. Naised saavad keskenduda orgasmini jõudmiseni ainult siis, kui neid ei häiri ükski ülal loetletud põhjustest. Kui need korras ei ole, võib enamik naisi orgasmist ainult unistada. Mehed võivad kõigest väest pingutada, et naisele mõnu pakkuda, aga kui miski nendest kolmest grupist teda häirib, on mehe vaev asjata.

Nüüd kui põhjused on teada, saab hakata nendega tegelema. Kõige paremini aitavad järgmised sammud:

Suhtle oma partnergia

See on kõige lihtsam ja loogilisem. Kui sa tunned, et oled võimeline orgasmi saama või oskad seda ise endale teha, siis hea oleks oma kaaslast juhendada. Kui ta teeb sinu meelest midagi valesti, siis ütle talle seda. Muidu ta ei saa ju aru ning kannatate te mõlemad, kuid kasu ei saa kumbki. Kui su partner arvab, et tema on nii kõva mees, et eelmänguga vaeva ei pea nägema, siis tee talle kiiresti selgeks, et nii ikka ei ole.

Eksperimenteerige uute sekspoosidega, mis stimuleetiks su kliitorit

Paljud paarid langevad pika koosoldud aja jooksul lõpuks teatavasse rutiini ja ei proovi uusi asju. Mehele võib see ju enam-vähem sobida, aga naiste puhul on teada fakt, et nad vajavad vaheldust. Proovi välja mõelda, milline poos võiks sulle meeldida ja paku mehele välja, et te seda katsetaks. Ta on kindlasti rõõmuga nõus.

Palu seksi ajal partneril oma kliitoriga edasi tegeleda, või tee seda ise

Kuna enamik naisi ei koge vaginaalset orgasmi eriti tihti, või ainult siis, kui kliitorit samal ajal stimuleeritakse, siis palu partneril seksi ajal kliitoriga edasi tegeleda. Kui tal on sellega raskusi, siis ära häbene ja libista endale käsi jalgevahele. Seks peab ju ikka nauditav olema!

Proovi seksmänguasju

Nüüdsel ajal on väga palju erinevaid seksmänguasju, millest paljud on disainitud täpselt kliitori stimulatsiooni jaoks. Leida endale sobiv. Et magamistuppa vürtsi tuua, palu ka mehel vahel mõnda mänguasja sinu peal katsetada ja vastupidi. Niimoodi tunned uusi erutavaid vibratsioone ja seks muutub palju põnevamaks.

Allikas: YourTango