Kallis, mis kell me täna seksime?

 (22)
Kallis, mis kell me täna seksime?
Scanpix

Seks kella järgi ei kõla just eriti kutsuvalt, aga ega meil polnudki plaanis täpset ajakava esitada, millal ja kui palju. Armatsemine käib ikka iseenda plaani ja soovide järgi, kuid allpool lähemalt, millises rütmis meie igapäevane bioloogiline kell tegelikult tiksub. On ju teada, et kehal on ärkvelolekuperioodid, mil ka seksuaalne iha kas siis suurem või väiksem on — kas aga need perioodid mehel ja naisel ka kokku langevad, on juba iseasi.

HOMMIK

Temake: Hommikuti umbes kella seitsme-kaheksani välja ei taha naine muud kui magada ja veelkord magada. Kui isu ja uni täis magatud, ärkavad tasapisi üles nii tema hormoonid kui isu armatseda.

Tema: Mees on suhteliselt varakult virge või vähemalt osa temast - nimelt produtseerib tema organism juba kukelaulust saati suuremas koguses testosterooni.

KESKPÄEV

Temake: Voodimängude asemel valib naine nüüd pigem karjääri. Pea töötab küll kõrgsagedusel, kuid hormoonid peavad rahulikult lõunapausi.

Tema: Lõunapausi on ka mehel mõistlikum kasutada lõuna söömiseks, sest keha töötab säästurezhiimil. Samas teeb aju aeg-ajalt mõttelendusid erootika valda.

PÄRASTLÕUNA

Temake: Täielik nullseis. Umbes kella 3 paiku on tema igasugune võimekus - ka armastuse asjades - täielikus mõõnaseisus. Tal pole mitte mingit tahtmist ega isu seksi peale mõeldagi.

Seotud lood:

Tema: Olukord ja valmisolek pole just kõige roosilisem, aga väiksest kähkukast ära küll ei ütleks...

ÕHTU

Temake: Kella 5 ja 8 vahel õhtul saavutab tema lõbu- ja himukõver päeva kõrgtaseme. Nüüd on käes parim aeg voodirõõmude nautimiseks ning mida metsikumalt, seda parem.

Tema: Nüüd on ka tema jõudnud vastupidavasse faasi ning tal pole midagi pika eelmängu vastu - kui see vaid enne spordiuudiseid läbi saab.

ÖÖ

Temake: Vähemalt kella kümneni ja üle sellegi on temake kõrgvormis ning ei ütle ära ühestki erutavast voodiseiklusest.

Tema: Peale kella 10 hakkab testosterooni- ja adrenaliinipeegel langema. Nüüd muutuvad ka kõige macholikumad mehed pehmetes unisteks mõmmikuteks, kes heameelega hoopis naisel end kaissu laseksid võtta.