Karvane või karvutu nabaalune — kumba neist mehed tegelikult eelistavad?

 (106)
Karvane või karvutu nabaalune — kumba neist mehed tegelikult eelistavad?
Pilt on illustreerivPanthermedia, Scanpix

Ilmselt see, et mõni mees ühe naise karvutu või karvase nabaaluse piirkonna pärast voodist ehmatades välja jookseb, on üsna ebatõenäoline. See aga ei tähenda, et neil selles küsimuses omi eelistusi ei oleks. Kumb siis rohkem meestele meeldib — karvane või sile? Women’s Health Magazine annab vastuse!

Seksuaalmeditsiinile pühendunud teadlased viisid 1110 ülikooliealise mehe ja naise seas läbi küsitluse, milles otsiti vastust nii isiklike kui ka partneri trimmimiseelistuste kohta. Mida vastused näitasid? Lausa 95 protsenti naistest ja meestest hoiavad oma põõsast kontrolli all, pooled naised ning üks mees viiest eelistavad olla sealt piirkonnast täielikult karvutud. Mõlemad sood tunnistasid, et seksivõimaluse korral käiakse piirkond jälle kriitilise pilgu ja žiletiga üle.

Kui suurem osa mehi eelistab olla mehiselt karvane, siis oma partneritest eeldatakse siiski enamasti karvutust. 60 protsenti meestest eelistab täiesti “kiilaid” naisi, ülejäänud neist tahaks seal näha mõnda karvakest. Naised on aga üsna mitmesse leeri jaotunud — mõni eelistab ürgmehi, mõnele meeldivad trimmitud või raseeritud variandid. Mõnel ei ole üldse vahet, mis seal allpool toimub.

Millisel seisukohal sina sileda-karvase küsimuses oled? Milline oled sealt altpoolt ise ja milline võiks olla sinu partner?