Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Kas sina ka? Just nii suur hulk naisi naudib karmi seksi

 (32)
Saa teada, mis on naiste suurimad fantaasiad!
Kas sina ka? Just nii suur hulk naisi naudib karmi seksi
Foto: Shutterstock

Siin on sulle veel üks põhjus, miks tasuks juba täna õhtul midagi ulakat proovida: kohtinguportaalis OkCupid 400 000 naise seas läbi viidud küsitlusest selgus, et 62 protsendile naistest meeldib, kui nende partner seksi ajal nendega karmilt käitub.

Miks? Hammustamine, küünistamine ja pepulaks tõstab vererõhku ja pulssi ning kui see juhtub seksi ajal, tekitab see paljudes inimestes elevust. Lisaks on meie ajudes teatud piirkonnad, kus kohtuvad valule reageerimine ja seksuaalne erutustunne.

Mis siis tegelikult naisi erutab? 62 protsenti naistest väitis, et neile meeldib, kui mees tirib neid juustest. 60 protsenti naisi naudib seda, kui nende mees haarab magamistoas kontrolli ning paljudele naistele meeldis ka kerge näksamine, halvutavate kommentaaride kuulmine ja kinnisidumine.

Karmi seksi nautivate naiste osakaal on aga aastatega tõusnud, sest alles 2013. aastal oli see 23% madalam. Ei usu, et tegemist on kokkusattuvusega, et just selle aasta sõbrapäeval, mil jõudis kinodesse film “Viiskümmend tumedamat varjundit”, tõusis see protsent hüppeliselt.

Pea aga meeles, et sa ei tohiks oma partnerit selle fantaasiaga ootamatult seksi ajal üllatada, vaid kui te mõlemad soovite midagi uut proovida, leppige reeglid eelnevalt kokku.

Allikas: Women’s Health/Naisteka arhiiv