Keeruline teema: kuidas teha kallimale selgeks, mida sa täpselt voodis tahad?

 (23)
Keeruline teema: kuidas teha kallimale selgeks, mida sa täpselt voodis tahad?
Foto: Shutterstock

Inimestel on mõnikord raske ennast seksiteemadel väljendada, sest kardetakse partneri solvumist ja seeläbi sekselu halvenemist. Aga kui asjadest õigesti rääkida, muutub see nii vajalik aspekt teie suhtes palju nauditavamaks.

Enne, kui sa oma nõudmistega kallima poole pöördud, küsi kõigepealt iseendalt: "Mida ma tahan?" ja ole vastamisel kindlasti aus. Kui sa oled teie suhtesoleku ajal voodielus pigem teeselnud, siis kunagi ei ole liiga hilja hakata seda parandama. Mõtle välja, mis sind kõige rohkem erutab ja üles kütab. Fantaseeri veidi erinevatest poosidest ja selekteeri, mis tundus selline, mida sa tahaksid lähitulevikus katsetada. Alles siis mine oma kallima jutule.

Aga ka siin on oma kindel lähenemisviis. Anna juba varakult teada, et soovid temaga arutada teie voodielu puudutavat ning rahusta ta varakult maha, et see ei ole midagi halba, vaid vastupidi, teie mõlema hüvanguks ja mõlema huvidega arvestades. Rääkige sellest mõnel nädalavahetuse õhtul, kui te olete puhanud ja teineteiega hästi läbi saanud.

Ja rääkimisel kasuta "mina" lähenemisviisi. Sa ei hakka elu sees saama voodis naudingut, kui alustad oma kallima süüdistamisega. Räägi leebelt, mis oleks see, mis sinule rõõmu pakuks ja sind erutaks. Inimestele mõjub palju paremini, kui neile lähenetakse "mina" vormiga, sest siis ei tunne nad mõttetut süüd.

Seotud lood:

Ja ole valmistunud! Ole valmis näitama oma partnerile, millist poosi sa tahad proovida. Või kui oled mõelnud mõne kindla mänguasja peale, näita talle internetist linki, millist ta täpselt mõtled. Muidu võite kogemata teineteisest mööda rääkida.

Allikas: Insider