Kodukootud spioonikomplekt: "kohtuekspertiisi meetodil töötav" kiirtest lubab petjad paljastada

 (19)
Kodukootud spioonikomplekt: "kohtuekspertiisi meetodil töötav" kiirtest lubab petjad paljastada
Panthermedia, Scanpix

"See ainulaadne test võimaldab teil seksuaalset vahekorda tuvastada. Aitab teha kindlaks sperma olemasolu riietel, voodipesul, autoistmetel, mööblil ja muudel pindadel. Toob Teile rahu — lükkab kahtlused ümber või kinnitab need. Pange oma sisetunne proovile."

Just nii kirjeldab Salapakkumised.eu esindaja Kristi oma e-kirjas uut moodust oma kallima aususe proovile panemiseks. Väidetavalt on tegemist kiire ja kerge viisiga teada saamaks, kas olete oma kallimale ainus seksuaalpartner või on teie suhet tabanud tõeline õudusunenägu — kusagil on keegi kolmas! SemenSPY kiirtest võtab kõik petturitest kurjajuured pihtide vahele! Või vähemalt nii nad ise tõsimeeli usuvad.

Oma koduleheküljel lubatakse järgmist:

  • 100 protsenti kindel tõestus, kas partner on truu või mitte
  • taskukohane ja kiire alternatiiv kallitele ja aeganõudvatele laboritestidele
  • tööpõhimõte on maailma tippuurijate ja -detektiivide seas kõrgelt hinnatud

Tulemused peaksid selged olema juba 10 minutiga. Olgugi, et tegemist tundub olevat tõeliselt jabura "spioonikomplektiga", siis kes olen mina ütlemaks, et see kõik üks suur nali on. Ehk leiabki mõni alati detektiivikarjäärist unistanu enda ellu natuke põnevust ja saab lõpuks ometi oma kallima truudusetule jälile. Küsimuseks jääb aga see, kuidas eristada seda, kas voodilinadele, autoistmetele või mööblile jäänud armuvedelike jäljed on vahekorrast kallima või mõne sissetungijaga.

Luubid pihku, spioonid!