Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Koos elamine ei olegi nii seksikas? 26aastane naine kolis isolatsiooniks oma armsamaga kokku ja seksist pole juttugi

 (21)
Koos elamine ei olegi nii seksikas? 26aastane naine kolis isolatsiooniks oma armsamaga kokku ja seksist pole juttugi
Foto: Shutterstock

"Oleme neli aastat koos olnud ja lõpuks enne isolatsiooni otsustasime kokku kolida. Arvasin, et viime sellega oma suhte järgmisele tasemele, aga toimunud on hoopis tagasilöök," alustab oma pihtimust naine allikas The Sun.

"Arvasin, et me hakkame mitu korda päevas seksima, koos rõõmsalt süüa tegema ja meie suhe saab mühinal edasi liikuda. Kujutasin ette, et meie lähedus ja intiimsus kasvab ning me armume teineteisesse veelgi rohkem.

Selle asemel me hoopis tülitseme kogu aeg lakkamatult. Ta isegi ei tahtnud nii väga kokku kolida, aga lõpuks sain ta nõusse, et kuna me oleme juba neli aastat koos olnud, siis oleks aeg ka lõpuks koos elada. Tal on raske töö, ta on kogu aeg ära, õhtuti koju tulles ta käib lihtsalt duši all, sööb ja läheb magamama. Lähedusest ei ole juttugi! Ja nii iga päev järjest.

Nädalavahetuseti mängib ta arvutimänge ja on omaette. Olen püüdnud temaga sellest rääkida, aga vastuseks saan kurja nähvamise, et ma ainult üritan tüli üles keerata. Kui rääkisin talle oma unistusest, et arvasin, et me hakkame nii hästi läbi saama ja tihti seksima, sain talt vastuse, et reaalsus ju ei ole selline ja me ei saa omavahel läbi, mis seksist siin saab juttu olla.

Seotud lood:

Ma olen nii õnnetu. Teistel paarikestel küll kokku kolides selliseid muresid ei ole..."

Allikas: The Sun