Kui tahad partnerit erutada, ära puuduta tema...

 (22)
Kui tahad partnerit erutada, ära puuduta tema...
Foto: Scanpix

... jalgu! Kas teadsid, et jalad on inimese kõige ebaseksuaalsem kehaosa? Tõsi, oleme kuulnud jalafetišist, aga hiljutise uurimuse kohaselt on just jalad see osa inimese kehast, mille puudutamine teda linade vahel kõige külmemaks jätab.

Bangori ja Witwaterstrandi ülikoolis läbi viidud uuringus, kus võeti lähemalt ette tervelt 41 kehaosa, selgus, et just jalgadele omistatakse kõige vähem seksuaalset atraktiivsust, vahendab Daily Mail. Nendega sarnased tulemused said ka näiteks põlved.

Põnev on ka asjaolu, et mehel on erogeenseid kehaosi peaaegu sama palju kui naistel, nii et ei tasu uskuda, et nad meid vaid ühe teatud kehaosa juurde suunata tahavad. Julgelt võib puudutada ka näiteks huuli, kaela, nibusid, alaselga ja palju muudki… 

Mis on siis need kõige-kõige erootilisemad kehaosad meestel ja naistel... kui ilmselge välja jätta, loomulikult?

Naised

1. Suu ja huuled
2. Kael
3. Rinnad ja nibud
4. Tagumik
5. Puusad

Mehed

1. Suu ja huuled
2. Reite siseküljed
3. Kael
4. Nibud
5. Alaselg

Kallis lugeja, nüüd on sinu kord! Kust sulle kõige rohkem meeldib, kui sind puudutatakse? On see kehaosa ka siin nimekirjas välja toodud või on see sootuks midagi erilisemat? Kas nõustud, et jalad pole eriti seksikas kehaosa või oled just sina see üks inimene kümnest, keda varbad üles kütavad?