Kui tihti teised paarid seksivad?

 (38)
282798
Scanpix

Alati on seltskonnas mõni paarikene, kes ei suuda käsi teineteisest eemal hoida ning alatasa patsutavad, silitavad ja musitavad. Samal ajal püüavad teised abielupaarid kõigest hingest mitte jõllitada ning keskenduda selle asemel mahlastele kõmujuttudele.

Me küll pööritame silmi ja itsitame, kuid salaja sisimas tunneme siiski kadedust. Isegi kui seda on raske tunnistada. Ja päris aus olles — kas sind ei huvitaks teada saada, kui tihti sinu abielus sõbrad tegelikult voodirõõme naudivad?

Ameerikas on valminud 2000 abielus naist hõlmanud uuring, milles osalejad olid vanuses 18-49. Ehk annab see statistika veidi aimu, mida teinekord õhtusöögikaaslastest arvata. Nimelt ütleb 23% naistest, et seksib vaid 1-3 korda kuus, samas väidab 21%, et see number on suurem kui 10.

Ära muretse, kui sinu voodirõõmude arv kuus jääb sellele alla, vaid rõõmusta, et sa ei kuulu nende 9% hulka, kes pole möödunud aasta jooksul üldse seksinud.

Paistab aga, et rahulduse saamise juures ei ole kõige olulisem üldse seksuaalvahekordade arv, kuna 77% naistest väidab, et on oma sekseluga rahul ning 48% on nende abikaasa elu parim voodipartner. Ainult positiivsed uudised!

Samas leidub ka tõrva selles meepotis: 63% naistest pigem magaks, vaataks filmi või loeks head raamatut kui seksiks. Võib-olla on asi tüütuks muutunud harjumuspärasuses, kuna tervelt 81% abielunaistest tunnistab oma sekselu vägagi etteaimatavaks.

Loomulikult avastad sa mingil hetkel, mis su abikaasa voodis rõõmust nurruma paneb ning sel juhul on turvaline jääda selle juurde, mida juba tead. 70% naistest teab aga täpselt, kus nende järgmine vahekord aset leiab — seda eriti emade hulgas, kelle on rohkem kui kaks last.
Rohkem kui 50% suudab ennustada ka pisemaid detaile, näiteks kellaaega, poose ja akti pikkust. Üks viiest naisest ütleb ära ka, millisel nädalapäeval seks aset leiab.

Samas ütleb 19%, et otsivad siiski viise, kuidas elu oma magamistoas huvitavamaks müüa. Üle poolte naistest on proovinud erinevaid tooteid, et seksi abikaasaga veidi elavdada, seal hulgas libesteid (41%), vibraatorit (25%) ja erinevaid mänguasju (17%). Nii et kui sinu öökapil on lastele ligipääsukeeld, ei ole sa kunagi üksi.

Ning üks asi veel, millele sa kindlasti vastust tahaksid: kas on normaalne tuua oma voodisse George Clooney, Johnny Depp või oma laste jalgpallitreener? Kuus kümnest abielunaisest on fantaseerinud, et seksib kellegi teise, mitte oma abikaasaga.

Allikas: DailyMail