Kuidas muuta oma suhtumist suuseksi?

 (47)
Kuidas muuta oma suhtumist suuseksi?
Scanpix

Paljude naiste meelest on suuseks midagi piinlikku ja häbiväärset ja nad ei tea, kuidas sellest üle saada. Siin on mõned mõtted, mis võivad aidata sul su enda seatud piire ületada ning oraalseksi nautima hakata.

1. Suuseks on räpane

Ei ole. Kui su kallim hoolitseb enda eest ja peseb end korralikult, ei ole selles tegevuses midagi räpast ega rõvedat. Kui ta väga suur pesemishuviline ei ole, vea ta ise vannituppa, pese puhtaks ja lase käia!

2. Suuseks on alandav

Ainult siis, kui sa ise tahad nii mõelda. Su partner ei taha ega ürita sind sel moel alavääristada või sind ennast halvasti tundma panna, vaid temagi soovib, et sa seda naudiksid. Seks on kahe inimese vaheline kõige intiimsem armastusavaldus ja see ei tähenda ainult misjonäripoosis ja pimedas toas teki all nahistamist.

3. Oraalseksi vajavad ainult mehed

Paljud naised tunnistavad, et meest suuga rahuldades erutuvad nad ka ise ega saa enam pidama. Pealegi — su kallim oleks väga rahul, kui ta saaks sulle samaga tasuda. Ja sina oleksid ka rahul, kui laseksid tal seda teha.

4. Ma ei oska

Iga algus on raske, aga selleks, et asi libedamalt sujuks, vaata läbi paar pornokat, loe vastavat kirjandust ja lõpeta muretsemine.

Ka nendest lugudest saad abi:

Kuidas mehele head suuseksi teha?

Seotud lood:

25 nippi, kuidas teda suuga pöördesse ajada

30 seksinippi, mida iga naine peaks enne 30ndat sünnipäeva ära proovima

Meestelt naistele: 10 oraalseksikäsku, mida sina ei pea mitte rikkuma!

Allikas: Geniusbeauty