Kümme sekstiketi reeglit, mida iga naine peaks teadma (enne, kui temaga magad)

 (15)
Seks + etikett = sekstikett
Kümme sekstiketi reeglit, mida iga naine peaks teadma (enne, kui temaga magad)
Foto: Ana Paula Lima/Pexels

Võimalik, et su viimasest korrast on möödas terve igavik või väljusid just suhtest ning soovid korraks end lihtsalt vaba ja vallatuna tunda. Võimalik, et soovid lihtsalt end vahelduseks taas ihaldatuna tunda ja näha, mis ühest süütust flirdist edasi võiks areneda. Miks mitte? Tee seda!

Aga enne, kui sa sellega alustad, võiksid teada, millal on õige aeg seksimiseks ja millised etiketireeglid intiimsusega kaasas käivad. Seda ikka selleks, et hoida oma südant ja tervist.

Kui tead, mida oodata, kuidas panna paika piirid ja mida teatud situatsioonides teha, omad olukorra üle ka rohkem kontrolli. Mida mugavamalt end tunned, seda lõbusam sul lõppkokkuvõttes ka on.

Esimesed neli reeglit on selleks, et otsustada, kas sa üldse tahad temaga seksida ja kuidas vallatlemist edasi lükata, kui kirg on väga suur. Viimased kuus reeglit on aga selleks ajaks, kui olete juba linade vahel ja kuidas käituda pärast seksi.

Millal seksida?

1. Pane paika, millal on õige aeg sinu jaoks

Esimene asi, mille paika pead panema, on see, kuidas sa end seksi osas tunned. Oled sa nagu mees, kes ei suuda emotsioone seksist lahus hoida ja lihtsalt naudib? Või oled nagu naine, kes eelistab emotsionaalseid kogemusi ja unistab igavesti kestvast armastusest.

Kui sinu puhul kehtib esimene variant, võid vabalt teha, mida soovid ega pea kartma, et su süda murtakse. Muidugi tasuks ka siinkohal olla tark ja ettevaatlik. Teisest küljest, kui tunned, et seksil on sügavam tähendus, peaksid sellega ootama. Pole midagi hullemat, kui jagada erilist intiimset õhtut mehega ja seejärel avastada, et see oligi ainus, mida tema sinult ootas. See on eriti valus, kui lootsid, et teie vahel võiks olla midagi enamat.

Seotud lood:

Kui kaua peaksid ootama, kui unistad tõsisest suhtest? Paljud eksperdid nõustuvad, et see, kui otsustad esimesel kohtingul mitte seksida, ei mängi enam mingit olulist rolli, kuid see ei tähenda, et peaksid uisapäisa linade vahele hüppama. Oluline on hoopis see, mida sina ise tunned, sest ega sa ei pruugi kunagi ette teada, kas ta helistab hiljem või mitte.

Sa tunned oma enda südant, mistõttu pane ise enda jaoks reeglid paika.

2. Otsusta enne, kui seda teed

Üks parimaid strateegiaid, mis aitab seksiga oodata, on teha see otsus ära enne, kui kodunt lahkud. Ära astu koduuksest välja, kui sa pole veel otsustanud ja kui oled valmis, vaata, mis juhtub. Võimalik, et just täna ongi see õhtu! Või äkki soovid teda veel paremini tundma õppida ja kui oled selles kindel, saad ülejäänud õhtu rahulikult hingata? Viimase minuti otsuseid kahetsetakse sageli rohkem.

3. Ära joo liiga palju

Pole mingi ime, et pärast liiga mitut jooki, hakkad endas kahtlema ja võid teha vale otsuse. Kui soovid seksimisega oodata, ära tarbi õhtu jooksul liiga palju alkoholi, vaid jää näiteks kahe joogi juurde. Nii võid kindel olla, et jääd oma esialgsele otsusele kindlaks ega kahetse hiljem.

4. Kohtuge esmalt avalikes kohtades

Veel üks hea strateegia, mis aitab end tagasi hoida, on käia esialgu kohtamas avalikes kohtades. Võid küll arvata, et mõnus õhtu tema juures diivanil koos hea filmi ja snäkkidega on romantiline, aga nii on palju raskem teineteisest käsi eemal hoida.

Kui oled otsustanud, et õige aeg on käes…

5. Ole valmis

Täpselt nii, ära unusta kaitsevahendeid ehk kanna endaga alati kondoome kaasas. Parem karta, kui kahetseda!

6. Räägi julgelt

Naised ja mehed peaksid ka magamistoas olema võrdsed ning kuigi mõnele mehele meeldib domineerida, naudivad paljud neist ka seda, kui naine ohjad haarab.

Seega, kui sul on mõni fantaasia või soovid eksperimenteerida, siis räägi sellest talle. Paljudele meestele meeldivad põnevad seiklused.

7. Pane piirid paika

Mõtle sellele, mis sulle meeldib ja mis ei meeldi ning kuigi kõige kohta sa ei pruugigi vastust teada, siis tõenäoliselt tunned sa ennast piisavalt hästi, et seda ette arvata.

8. Ole otsekohene, aga samas õrn

Kujuta ette olukorda, kus teie vahel on tohutu kireleek, aga järsku teeb ta midagi, mis sulle ei meeldi. Selliseid asju juhtub ja kui võimalik, siis proovi talle sellest võimalikult selgelt, aga samas hellalt märku anda. Tal võib küll minna pisut aega, et sellest aru saada, aga kuna meeste egod on nii õrnad, on viis, kuidas sa temaga suhtled, väga oluline.

9. Naudi seda, mis sellele järgneb

Hetk pärast seksi on niivõrd magus. Aga pane tähele, kuidas tema sellesse suhtub. Oska lugeda vihjeid, et olukord ei muutuks piinlikuks, sest on täitsa võimalik, et tema naudib nüüd hoopis vaikust või soovib, et sa lahkuksid.

10. Ära eelda midagi

Pärast head seksi on uinumine nii mõnus, aga sa ei tea kunagi, kas ta eelistab magada sind kaisus hoides või hoopis üksinda. Kui olete tema juures, võib ta tunda end ebamugavalt, kui otsustad ilma ta heakskiiduta ööseks jääda. Seega, ära eelda midagi! Kui ta ei paku välja, et võiksid hommikuni sinna jääda, on aeg minna koju.

Allikas: YourTango