Kuus lauset, mida ei taha ükski alasti mees magamistoas kuulda

 (9)
Kuus lauset, mida ei taha ükski alasti mees magamistoas kuulda
Foto on illustreerivPanthermedia

Usu või mitte, aga ka mees on alasti olles väga häbelik ja tundlik. Seetõttu võiksid sa järgnevad märkused endale hoida, sest kui sa mõne neist siiski kogemata pillad, ei näe sa seda meest enam tõenäoliselt kunagi.

Miks sa veel valmis ei ole?
Mõnikord läheb mehel aega, et lipp täismasti jõuaks. Nüüd aga, kui sa sellele tähelepanu juhtisid, pole lootustki, et olukord kiiresti paraneks, pigem vastupidi. Kui sa näed, et asjad ei suju nii hästi ja kiiresti kui sulle meeldiks, anna aega, aga ära päri.

Hakkad juba lõpetama?
Jällegi — kohe, kui sa küsid, on kindel, et seda ei juhtugi. Sellistele tundlikele teemadele tuleb läheneda väga delikaatselt. Kui sulle tundub, et su partner ei jõua ega jõua lõpuni, võta ohjad enda kätte — muuda rütmi või vaheta asendit.

Sorri, ma pean selle kõne vastu võtma!
Sa tegelikult ei pea seda vastu võtma. Sa valid, kas sa vastad või tegeled oma mehega. Valid valesti, tapad tuju!

Kas sa ikka armastad mind?
Loomulikullt! Või kui tegu on juhusuhtega, siis vähemalt sel hetkel, kui mees enda püksid maga tõmbab, armastab ta sind rohkem kui midagi muud siin ilmas. Kui sa aga päris tõest vastust saada tahad, küsi see küsimus mõnel teisel ajahetkel.

Kuule, üks mu eksidest tegi sellist asja, kas sa võiksid ka seda proovida?
Muidugi huvitab meest see, kuidas saaks sulle pakkuda parimat naudingut. Aga kindlasti ei taha ta tunda, et võistleb kellegi teisega, veel vähem endise tüübiga. Ütle, mida sa tahad, aga ära ütle, kust sa seda trikki tead!

Seotud lood:

Vau, mehed on ikka tõsiselt karvased!
Ahjaa, ükski mees ei taha seda kuulda. Seega jäta see "kompliment" enda teada.

Allikas: Women's Health