Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Lugeja: kui muidu olen harjunud meesisenditega, kes saavad orgasmi minutiga, siis see seks kestis tunde!

 (137)
Lugeja: kui muidu olen harjunud meesisenditega, kes saavad orgasmi minutiga, siis see seks kestis tunde!
Foto: Shutterstock

Saime kirja naiselt, kes on üllatunud, kuidas naised kurdavad, et mehed peavad voodis liiga vähe vastu, sest tema hiljutised kogemused kummutavad selle müüdi kohe täie rauaga.

“Mul on kahju lugeda ja kuulda, kuidas kõik naised muudkui ohivad, et mehed peavad voodis nii vähe vastu. Otsige endale siis mõni muu partner!
Eks ma ise olin ka varem harjunud, et mees jõudis vaevalt siseneda, kui juba oligi kõik.

Aga kuna mina sellise jamaga ei lepi — olen ikkagi enesekindel naine, kes teab, mida ta tahab, siis ilmselgelt sellised suhted kestma mul ei jäänud.

Pigem olen üksik ja rahuldan ennast ise, kui kinnitan kellelegi rõõmsa naeratusega päevast päeva, et jajaa, küll sa olid tubli, jaa, mina tulin ka, ja lausa mitu korda!

Ei viitsi sellist jama ajada. Ja soovitan soojalt, et naised, ärge leppige selliste mõne minuti meestega!

Ma olen juba paar kuud suhtes olnud ühe tõeliselt mehise mehega, kes lisaks sellele, et ta on tohutult maskuliinne ja kaunis, on ta ka voodis selline täkk, et karju või appi.

Ta võib mind panna tundide viisi, igast asendist, ei hakka higistama ega midagi… Ja tema väikemeest saab igas mõttes nimetada suurmeheks. Oh sa mu meie! Kartsin alguses, et ma venin välja, aga õnneks olen ikka hakkama saanud.

Seks on imeline ja naised, me oleme väärt mehi, kes kestavad kaua!”