Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Mees kurvastab: kui on naise kord mind voodis rahuldada, on tal järsku miljon vabandust, et seda mitte teha

 (42)
Mees kurvastab: kui on naise kord mind voodis rahuldada, on tal järsku miljon vabandust, et seda mitte teha
Pilt on illustreeriv.Foto: Pexels

41aastane mees kirjutab allikas TheSun, et millegipärast ei ole tema naine viimasel ajal üldse nõus meest voodis õnnelikuks tegema ja tema ei saa üldse aru, miks see nii on.

"Mu naine on minust kaks aastat noorem, oleme koos olnud 20 aastat, ehk siis me pole kunagi kellegi teisega peale üksteise olnud. Arvasin alati, et olemegi see nö kuldne paarike. Meil on muidu alati imeline sekselu olnud, pole suuremat pausi sisse tulnud ega midagi.

Viimasel ajal on naine kuidagi tujust ära olnud, olen teda püüdnud igatepidi õnnelikuks teha, tõstnud teda voodis esikohale ja proovinud tema vajadusi rahuldada. Nüüd aga on see nii pikka aega ühepoolne olnud, et tahaks midagi vastu ka saada. Naine aga pole nõus midagi vastu tegema. Tal on miljon vabandust, et mitte midagi teha, ja peamine on ikka see tavaline, et ta on väsinud.

Seetõttu olen hakanud iga õhtu pornot vaatama, sest kui naine ei rahulda mind, ega ma siis seetõttu kuivale istuma jää. Võtan ohjad enda kätesse. See on aga pannud teda veelgi enam eemale tõmbuma."

Lugejad, mida te soovitaksite sellel mehel ette võtta?