Meestele: 10 kõige rängemat seksietiketi rikkumist

 (41)
Meestele: 10 kõige rängemat seksietiketi rikkumist
Foto: Shutterstock

Siin on mõned nõuanded meestele, et naised nende voodist igaveseks minema ei jookseks ja mees ei jääks kurvalt mõtlema, et mis siis nüüd valesti oli.

Kehv hügieen

Ilmu kohale pesemata, raseerimata ja halva hingeõhuga ja võid kindel olla, et solvad naist ning juurde ta ei soovi. Võta aega, et end viisakamaks ja värskemaks muuta, eriti “teatud kohtades”. Kui seks tuleb äkki, võid end hetkeks vabandada ja ruttu vannitoas värskendamas käia. Sellele ei vaata keegi viltu.

Riiete rebimine

Anna endast parim, et tema rõivaid mitte sõna otseses mõttes seljast rebida. On lihtne hoogu minna ja muidugi näeb see filmides lahe välja, kuid tegelikkuses peab keegi ju need nööbid särgile tagasi õmblema. Ta ei pruugi märgata, kui see juhtub, kuid hiljem on naine kindlasti vihane, et tema lemmikrõivaga üks-null tegid.

Segajate lubamine

Kui sa ei oota just oma elu tähtsaimat telefonikõnet, ära lase iial heliseval telefonil vahekorda takistada. Helistaja võib sõnumi jätta ja sina hiljem tagasi helistada. Pole mõtet hakata meeleolu telefonile vastamisega rikkuma. Teisi segajaid nagu toauksele koputav toanaaber, on pisut raskem ignoreerida. Sellisel juhul vabane segajast võimalikult ruttu ja jätka samas vaimus.

Seotud lood:

Kaisutamise unustamine

Kohene püsti tõusmine ja toast lahkumine on etiketi rikkumine! See ei pruugi olla su lemmiktegevus, kuid püüa enne voodist jalga laksmist vähemalt veidike kaisutada. Suurem osa naisi oskab seda hinnata ja tubli enamus neist lausa eeldab sinult sellist käitumist. Pealegi, kui lõõgastud ja hetkes viibid, võid ka ise seda nautida.

Isekas seks

Kui tahad endale hea armatseja kuulsust, siis ära ole isekas! Ideaalis peaks seks mõlemat partnerit samaväärselt rahuldama. See pole muidugi alati võimalik, kuid see ei tähenda, et seda ei peaks vähemalt proovima. Vahel on hea partnerit hullumiseni rahuldada ja ise mitte midagi vastu oodata, kuid enamasti peaks seks olema tasakaalus.

Loata sisenemine… tagauksest

Tüdrukuga anaalseksi alustamine temalt luba küsimata pole kunagi okei! Peaksid tema eelistusi teadma juba tükk aega enne oma kavatsusi. Teine põhjus, miks naise üllatamine väikse “augueksitusega” hea mõte pole on, et selle nauditavaks muutmine vajab pikka ja põhjalikku eelmängu ja ojadena libestit.

Oma fetišitega peale kargamine

Olgu sul jalafetiš, kalduvus sadomasole või mõni muu nilbe kalduvus, aruta seda enne oma partneriga. Käeraudade voodi alt välja lennutamine või naise järsk piitsutama hakkamine ehmatavad ta kohe kindlasti ära, isegi kui ta oleks algselt ideele avatud olnud. Rääkige oma fetišitest koos ja jagage oma fantaasiaid. Võite avastada isegi ühiseid seksisoove.

Ei mingit eelmängu

Eelmäng on oluline ja oodatud osa, mis valmistab naisele kohe kindlasti heameelt. Ära unusta, et eelmänguga saab algust teha juba enne magamistuppa jõudmist, kasvõi viidates sellele, kui seksikas naine välja näeb. Naised vajavad komplimente ja kui neile juba seksika mõtte pähe istutad, sujub kõik paremuse (ja magamistoa) poole.

Esimesena lõpetamine

Hoolitsemist selle eest, et su naine lõpetaks esimesena peetakse üldjuhul heaks tavaks. See ei pea alati suguühte ajal juhtuma, eriti kuna suurem osa naisi vajab niikuinii sel ajal ka käega stimuleerimist. Võid niisiis kasutada oma käsi, suud, keelt, mida iganes. Pealegi, kui oled juba orgasmi saanud, muutud unisemaks ja sul on raskem siis naist tippu viia.

Üllatuslik ejakulatsioon

Kas vale on koht või ajastus — hea üllatus pole ejakuleerimine kunagi. Kui naine sinuga allpool tegeleb on tark teda enne lõpule jõudmist hoiatada.

Allikas: askmen.com