Meestele: need märgid näitavad, et naine on tõeline seksijumalanna

 (50)
Meestele: need märgid näitavad, et naine on tõeline seksijumalanna
Foto: Shutterstock

Sa ei peagi naisega voodisse jõudma, et teada saada, kuidas ta seal käitub. Siin on mõned märgid, mille järgi saad juba varem selgust, kas tegemist on seksijumalanna või vagura lambukesega.

Kuidas ta kõnnib?
Naised, kes tunnevad end oma kehas hästi, on enesekindlad ja kõnnivad seksikalt, olles teadlikud oma ilust. Kui soovid teda veelgi julgustada ja innustada, ära ole komplimentideg kitsi — siis saad ka voodis vääriliselt tasutud.

Mida ta joob?
Kas ta eelistab pigem veini või kokteili? Või hoopis tekiilat? Uuringud näitavad, et veinisõbrad on rahulikumad ja konservatiivsemad, viinasõbrad aga pöörasemad ja lõbusamad. Naised, kes valivad hoopis tekiila, on iseseisvad, sotsiaalsed ja nende seltsis on kõigil alati väga lõbus.

Kas ta sööb?
Naine, kes oskab rõõmu tunda maistvatest roogadest, naudib seksi!

Millist jäätist ta armastab
Väidetavalt on šokolaadijäätisesõbrad dramaatilised, elavad, võrgutavad ja ekstravertsed — kõik need omadused tulevad voodis kasuks.

Kas ta teeb trenni?
Sportlased on sageli voodis head, sest see tõstab enesekindlust. Ka vastupidavus ja painduvus on seksi juures väärt omadused.

Kuidas ta suudleb?
Suudlemine näitab palju. On ta suudlus õrn ja leebe või jõuline ning domineeriv? Sellest võid järeldada, kuidas ta käitub linade vahel.

Allikas: Men's Health